SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka przed bieganiem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9069
Idąc za zawszymi poradami zdecyduje się na ćwiczenia siłowe dolnych partii.


anubis84
Nie będziesz trenował to nie zejdziesz, z 4.08 do 3,20 daleka droga. Prawie 50 sekund urwać nie bedzie łatwo.

Dlatego potrzebuje czegoś co da mi siły żeby przebiec te kilka km.
Bo bieganie nawet codziennie po 1km sprintem może i nie mija się z celem ale lepiej byłoby chyba przebiec kilka km.
Apropo już tematu, to kreatynę brałem ale jakoś nie odczułem żadnego efektu.
Ktoś zaproponował beta-alanina lub cytruline i myślę że zastanowię się nad jednym z tych, chyba że nad oboma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
sa rozne strategie biegania,
mozna zaczac od lapania dystansu, a mozna od poprawiania samego tempa na dystansie jaki Cie interesuje, wteyd wykorzystuje sie np interwaly

co do wsparcia biegowego
kofeina, beta-alanina, cytrulina i starczy
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9069
Co do strategii biegania to już mam wszystko zaplanowane ;p
Stricte chodziło mi o to żeby nie padać po 1km.
Dzięki za pomoc wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
sporo zalezy od predyspozycji dnia, ja czasem mam ze biegam po 7-8kg i jeszcze bym nieco z siebie wyciskan, a czasem po 3km juz nie mam kompletnie sily

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Trzeba po prostu czasu i regularności treningów. Kompleksy sztangowe, sprinty a bieganie samo w sobie np. raz w tygodniu i to wystarczy. Sam gdy nie biegałem w ogóle a robiłem sprinty ustanowiłem swój rekord na 6km 23:54.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 19 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 561
sprawdź body octane, jeden z lepszych suplementów na wydolność i wytrzymałość tlenową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
Dobra opcja byliby również skorzystanie z termogenika. Może się sprawdzić dużo lepiej niż klasyczne pre

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
W zasadzie między spalaczami a przedtreningówkami nie ma jakiejś specjalnej różnicy, więc rozwiązanie takie jak najbardziej ma sens.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
Spalacz pozbawiony jest pomperow które nie każdy będzie tolerowal podczas biegu i można mieć dodatkowo utrudnione zadanie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Na takim poziomie to mocna kawa przed biegiem rownież spełni swoje zadanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tani monohydrat kreatyny

Następny temat

Kiedy? Konieczne?

WHEY premium