SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka pod tabatę, piłkę nożną

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5011
Witam. Szukam przedteningówkę jak w temacie Testowałem m.in Pre-workout od K** Nutrition, standardowo Beta-Alanina do kreatyny, ale nadal szukam czegoś lepszego. Myślę nad Napalmem od Fitness Authority oraz High Kick od Iron Horse czy może jakaś inna?
Prosiłbym o pomoc w wyborze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
high kick mozesz sprobowac bo energia bedzie a nie ma co pompowac co np przy treningu pilki by przeszkadzalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5011
Hmm czyli przedtreningówki bez tzn. efektu pompy mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
a co chcesz zeby Ci lydki pichly na treningu pilki? :D
zreszta po co Ci efekt puchniecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5011
Hehehe nie no wiadomo :) Siłownię zastąpiłem tabatą, więc zbędne. Dzięki w takim razie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
raczej nie da sie zastapic silowni tabata, bo co ma piernik do wiatraka?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
pol szota i styknie przed wytrzymalosciowka
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Red_Shock_Shot-opis35337.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Centuruion Labz Rage ... pod cf też się sprawdza bo pompa zerowa a coś tam pobudza . Jak dla mnie z tych co miałam możliwość testować to jeden z lepszych ogólnodostępnych ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie ma to jak zestawic z soba Rage z Redem od all

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Poza tym wiem, że chłopaki trenujący BJJ chwalą KUMITE. Na mnie wrażenie nie zrobił ale też nie ma pompy mięśniowej i polecany jest pod sporty wydolnościowe ;) Całkiem w porządku też jest Stimul8.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5011
Centurion Labz RAGE widzę ma w składzie substancje występujące w spalaczach tłuszczu co niestety dla mnie odpada, ponieważ choruję na niedoczynność tarczycy. Stimul8 chyba też.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do czego?

Następny temat

Suplementacja jakaś do treningu

WHEY premium