SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka na If i kilka pytań.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 520
Witam od lipca zaczynam IF 20/4 okno jedzenia będzie od 20 do 24 trening o 17 , Trening według Arnold Schwarzenegger czyli do lekkich nie należy więc aby mieć ochotę na niego muszę zażyć przedtreningówke to będzie moja pierwsza myślę nad SAW , ale słyszałem opinie , że bez węgli przedtreningówki nie działają ? czy to jest prawda czy są jakieś inne odpowiednie na if przedtreningówka?

Następne pytanie coś obiło mi się o uszy , że Gold Omega3 są nie skuteczne ? , że nie warto kupować i dodawać do diety ? Czy to prawda na diecie będę mieć tylko dwa razy rybę w Tygodniu. Więc tłuszczy z ryby omega będzie mało.

No i Przy Okazjo 3pytanie jaki bilans , stosunek wbt dać na redukcje na if,. Bf u mnie ponad 25%
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94390 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
dlaczego bez węgli mają nie działać?będą działać.Spróbuj https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_Hot_blood_2.0-opis27115.html  lub https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_Big_bang_2.0-opis27013.html 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 520
To jest na Bazie kreatyny a przez całą redukcje będę stosować UNIVERSAL (Mono) . Dwa razy jechałem na tym muszę przyznać , że jak kończę mono to siła spada bardzo .. i energia też w sumie ,może mono na motywacje by starczyło , ale sam nie wiem bo ciężkie wyzwanie będzie przede mną .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6265 Napisanych postów 76014 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754748
Zawsze warto trzymać w diecie odpowiednią proporcję n-3:n-6. Nie zawsze jest to możliwe z tłustych ryb morskich, dlatego zaleca się suplementację. Nie rozumiem stwierdzenia, że omega 3 jest nieskuteczne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Jeśli chcesz robić wysokoobjęstosciowe treningi w stylu A.S. to myślę, że czterogodzinne okno żywieniowe nie jest dobyrm posmysłem.

Co do przedtreningówek, jeśli chcesz robić trening jeszcze w czasie postu (co przy takim wysiłku jak planuejsz też super pomysłem nie jest), to spożycie cukrów przed wysiłkiem może umniejszyć niektóre z korzyści wynikajacych z poszczenia. Z drugiej strony biorąc pod uwagę że planujesz - jak sam przyznajesz - trening który do lekkich nie nalezy, spcjalnie bym się tym faktem (obecnością cukrów) nie martwił.

Osobiscie jednak z pewnym niepokojem obserwuję tendencję do przesadnego skracania okna żywieniowego w dietach typu IF i jeszcze łaczenia tego sposobu odżywiania z dość obciżającymi planami treningowymi wykonywanymi na czczo po dwudziestogodzinnym poście... Zrewidowałbym na Twoim miejscu swoje podejście. Jeśli uważasz że im cięższy trening i krótsze okno żywieniowe - tym lepiej, to jest to wybrażenie równie słuszne co przekonanie fanó diet 500 - 1000kcal, któzy twierdzą, ze efektywnosć redukcji jest tym większa im deficyt energetyczny jest większy...

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2013-06-06 16:53:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 520
Muszę czegoś innego spróbować bo masakra widać na zdjęciu jak wyglądam a ćwiczę dwa lata bez przerwy. Na początku ćwiczyłem 4 razy w tygodniu teraz ćwiczę trzy : pon śr pt trening mam tak rozdzielony: pon klata , triceps i kaptur , śr plecy ,biceps , pt nogi barki na duże partie 16 seri na małe 11. Może organizm się przyzwyczaił bo dwa lata te same ćwiczenia. I tak jest spoko bo trzymam wage 80-77kg kiedyś 95 stale było , ale muszę przyznać , że jak robiłem diety to na miesiąc i podawałem się . Więc od lipca jadę dietą aż do ślubu i zmieniam trening. jak będę widzieć , że nie daje radę robić według A.S to zmienię na poprzedni tylko ćwiczenia pozmieniam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Nieraz nadmierne zaangażowanie w trening i zbytnie przykrecanie kurka jeśli chodzi o dietę skutkują spowolnieniem postępów. Związane jest to z nadprodukcją kortyzolu.

Z łansej praktyki zawodowej powiem tak: niekiedyt wskazen jest nie tyle zwiększanie obciązeń treningowych, skracanie okna zywieniowego czy obcinanie węgli - co zabiegi odwrotne - by osiągnąc zamierzony efekt w postaci zmniejszenia poziomu tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
jak treningi intensywne to 4h okno imo to za mało.

Ja bym zrobił okno 5-6h i wtedy tak :

17:00 posiłek (30% kcal)
18:00 przedtreningówka
18:30 trening
20:30 posiłek (40% kcal)
22:30 posiłek (30% kcal)

i wtedy masz okno od 17 do 23, idziesz juz naładowany węglami na trening,
spokojnie mozęsz jeść bo masz 6 godzin.
A post i tak jest długi bo trwa 18godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 520
Fuuun dał bym radę to ogarnąć nawet interesujące , ale słyszałem , że godzinę po treningu najbardziej pali się tłuszcz nie chciał bym tego czasu zniszczyć. Więc mam mieszane uczucia :/ Jak widzisz fatu mam dużo , ale tylko na brzuchu jest bo nogi i ręce jak anorektyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Jesteś skinn fat najgorsze co może być ręce jak u patyczaka i zalany na brzuchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 520
:D Taka odmiana jest człowieka wiem , że geny mam zj**ane jak nie wiem. w nagarstku 15,5 ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia

Następny temat

Dieta IF 16/8 do oceny

WHEY premium