SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka która dobrze kopie w beret i pompuje jak balona

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2627
Witam otóz poszukuje przedtreningówki która dobrze pobuca jak i pompuje nie zalezy mi na samej pompie szukam czegos co bd pompowac i pobudzac moze byc z geramina chodz wiem ze juz suplementy z tym składnikiem zostały wycofane . Wczesniej testowałem:

1.Saw pierwsza przedtreningówka - 10 g na poczatku puchy dobrze kopało pod koniec 15 praktycznie nic nie dawało leciutka pompa


2.Nox pump dorian stary z geranium - tutaj miałem zjazd na treningu zamuła totalna czułem sie ospały i pełny w brzuchu lekka pompa, nawet przy połowie saszetki nie robiło to róznicy tak czy tak był zjazd.

3.Napalm lekkie mrowienie na twarzy pompa srednia pobudzenie nikome

4. WhiteFlood miałem cała puche dawka 10 g na poczatku było w miare ok pompa 4/5 pobudzenie 4/5 lecz w połowie puszki 2 porcje juz słabiej klepały.

5.Shock pompa 3/5 pobudzenie 1/5 lipa ;x

6.RedWeiler pompa 3/5 pobudzenie 3/5

7.SuperPump250 pompa 4/5 pobudzenie 3/5

8.Hyper - podobnie jak saw ;(



Teraz myslałem na zakupem https://sklep.sfd.pl/MusclePharm_Assault-opis26895.html + do tego coffeina z teraca 1-2 kaps jak myslicie dobry wybór czy moze macie jakies inne propozycje ? cena w granicach 80-150zł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
animal pump
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2627
Mysle nad messomorph tez ale z tego co mi kolega mówił to beret ładnie ryje zyły wychodza siły w chuuu ale pompa znowu bez rewelacji ale w sumie na pompe mozna by dozucic AAKG z olimpu około 3 kps tylko ze to juz dosyc drogo wychodzi : ( A jeszcze jedno czy te meso co są na allegro to są te z 1.3 ? Czy nowy meso działa tak jak stary czy duzo gorzej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
tak, to są te z 1,3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
jak miałeś zjazdy po nox pumpie to po noxie też będą, więc szukaj czegoś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dość wcześnie zacząłeś z przedtreningówkami. Ja bym Ci polecił starego Hemorage'a. Skupienie 9+/10, pompa też niczego sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Kup sobie osobno cytruline, aakg, ba, coffeine i co tam jeszcze chcesz, bedziesz mogl sam sobie dawkowac, od jakiegos czasu tylko tak robie i nie narzekam

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
show time od siebie moge polecic, obecnie jem chyba 4 tydzien. nie ma zjazdu pomimo geranium.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej