SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Przedtreningówka-Spalacz dla kobiet jaką wybrać ?

Wysłana -
Witam !
Szukam czegoś dla swojej żony ponieważ wraca do treningów po ciąży i potrzebuje czegoś bogatego w składniki spalające zbędny tłuszcz (Działające) i dodatkowo żeby delikatnie pobudzało i dodawało energi do ćwiczeń .
Obecnie znalazłem Evogen Carnigen plus czy znacie produkty o podobnym składzie lub lepsze które są skierowane dla kobiet ?

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
jakies wczesniejsze doswiadczenie malzonki ze spalaczami?
Wysłana -
Jak dla mnie suple skierowane dla kobiet typu bialka,spalacze inne to pic na wode zeby cena byla wyzsza
Kobieta nie rozni sie od facetow w kwestii korzystania supli
Wysłana -
Lepiej wypada https://www.sfd.pl/sklep/Berserk_Labs_T-Burner-opis31651.html 
Wysłana -
czellista Przed ciążą brała Lean FX i OMEGA SPORTS Burn24
Wysłana -
DjBAKUS
czellista Przed ciążą brała Lean FX i OMEGA SPORTS Burn24

no to jesli byla zadowolona to powtorzylbym zabieg, nie ma co szukac wynalazkow na sile
Wysłana -
Tylko ciekawe czy ten lean jest taki sam jak dawniej, w takich suplach składy często się zmieniają, niestety na gorsze.

No i kolejna sprawa czy żona karmi piersią jak tak to niech zapomni o spalaczach na jakiś czas.
Wysłana -
czellista masz rację żeby jeszcze ceny tych supli były mniejsze. anubis84 żona przestała już karmić młody ma 8 mieś i wpierdziela wszystko co na drzewo nie ucieka ;)
Wysłana -
DjBAKUS
czellista masz rację żeby jeszcze ceny tych supli były mniejsze. anubis84 żona przestała już karmić młody ma 8 mieś i wpierdziela wszystko co na drzewo nie ucieka ;)

ujalbym to tak: mozesz rowniez dobrze, a wlasciwie malzonka, zapomniec o tych suplementach. dopieta dieta + aktywnosc fizyczna i naprawde wiecej nie potrzeba. prawda jest taka, ze naprawde dzialajace spalacze, ktore cos tam daja wiecej niz efekt placebo to substancje z pogranicza dopingu. tak wiec moja sugestia to przeznacz te kase na swojego brzdaca
Wysłana -
czellista
DjBAKUS

prawda jest taka, ze naprawde dzialajace spalacze, ktore cos tam daja wiecej niz efekt placebo to substancje z pogranicza dopingu.

I zgadzam sie z tym w 100%
Wysłana -
Ok, nie doczytałam.

Spalacz spalaczem, ale po ciąży i karmieniu trzeba przede wszystkim ciało zregenerować i nie ciać drastycznie kcal.

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-05-05 18:41:41
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź