SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka Red Shock Shot

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7771
Aktualnie rozpocząłem trening na mase i dostałem od znajomego kilka buteleczek Red Shock Shot. Nie wiem czy to z powodu tego że nigdy nie piłem kawy więc mój organizm ma mało styczności z kofeiną ale po zastosowaniu 1 porcji (1/2 buteleczki) efekt wydaje mi się znakomity. Większa siła, chęć treningu. Jeśli efekty się takie utrzymają to chciałbym zakupić ten suplement.
Czy taką przedtreningówke można stosować na stałe czy raczej w cyklach, np. 4 tygodnie a nastepnie jakaś przerwa?
1 buteleczka zawiera dwie porcje i jest informacja, że po otwarciu należy spozyć w ciągu 24 godzin. A co jesli trenuje co drugi dzień czyli +/- co 48 godzin? Czy można taką betelczke dokończyć po dwóch dniach? Pamiętam, że jak pierwsza buteleczke dopijałem po 48 godzinach to wytworzyły się w płynie takie włoski mimo przechowywania w lodówce.
Czy jeśli pobudzenie jest zbyt duże to warto taka buteleczke podzielić na 3 porcje? Tylko znów nasuwa się pytanie do możliwości spożywania po 48 i 72 godzinach od napoczęcia opakowania.?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
Można na stałe aczkolwiek po pewnym czasie zwiększyć się może tolerancja i będzie działać gorzej, wtedy warto zrobić przerwę, jeśli tak piszę na opakowaniu co do tego w jakim terminie powinno się spożyć to dobrze byłoby się tego trzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Skoro na co dzień nie pijasz kawy i nie stosujesz kofeiny, efekt praktycznie musiał byc znakomity

Tego typu środków nie stosuje się w 'cyklach' , są to produkty o działaniu doraźnym. Masz gorszy dzień, mniej energii i chęci na trening, brakuje powera? Wypijasz sobie porcję i jazda na trening. Jak np. czujesz się swietnie nia ma potrzeby na siłę dorzucania tego typu specyfików, ponieważ dość szybko przyzwyczaisz się do porcji kofeiny i nie będzie już takiego 'wow' jak na początku stosowania.

Jeżeli po otwarciu przetrzymasz buteleczkę np. w lodówce lub ciemnym ,chłodnym miejscu to spokojnie możesz drugie pół wypić po 48h. Tego typu 'włoski' to normalna sprawa, szczególnie gdy wrzucisz produkt w zimne miejsce. Nie oznacza to ,że jest on bezwartościowy, będzie działał tak samo.

W przypadku gdyby pobudzenie było za mocne, warto w ogóle przeanalizować czy produkt nadaje się dla Ciebie, lepiej wyjdziesz wtedy kupując czystą kofeinę w kapsułkach,gdzie za 100 kaps po 200mg zapłacisz niecałe 20 zł i możesz sobie dobrać dawkowanie pod siebie zaczynając od 200mg https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Caffeine-opis34736.html (ewentulanie dokupić inny produkt do kofeiny aby mieć bardziej zaawansowaną opcję przedtrneingową np. beta alaninę, jakiś pomper, adaptogen itp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7771
Poczytałem troche i myśle nad zakupem w zasadzie tych samych skłądników co w SHOTach ale jako osobne osobne składniki, czyli kofeina (ta co podałes link) + beta alanina + jabłczan l-cytruliny. Łatwiej by sie w takiej formie dawkowało. Czy to dobry zestaw, czy ewentualnie cos jeszcze dorzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
mario mario
Poczytałem troche i myśle nad zakupem w zasadzie tych samych skłądników co w SHOTach ale jako osobne osobne składniki, czyli kofeina (ta co podałes link) + beta alanina + jabłczan l-cytruliny. Łatwiej by sie w takiej formie dawkowało. Czy to dobry zestaw, czy ewentualnie cos jeszcze dorzucić?


bardzo dobry zestawik, który będzie działał na treningu świetnie i zakup osobno tych paru produktow mimo ,ze wyjdzie jednorazowo drożej to starczy na bardzo długo, sam działam podobnie

kup nową cytrulinkę od AN https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Citrulline-opis36921.html polecam smak kiwi (kiwi kaktus dokladnie , ale na sklepie widnieje jako kiwi), bardzo smaczny, ja wrzucam około 3-5 g zalezy jak sie sypnie , do tego 4-5g beta alaniny i dopijam kawką, ale jak przyjdą ciemniejsze dni i nie bedzie chcialo sie wstawać wczesnie rano to pewnie wleci też kofeina w kapsach i bede dorzucał 1-2 kaps do porcji

można oczywiście pomyslec o dodaniu innego / drugiego pomperka np. argininy czystej czy aakg, mozna w zaleznosci od mikrocyklu treningowego pomyslec o dorzuceniu kreatyny, ale ogolnie jak szukasz zestawu na lepszą jakóść treningu, wzrost mocy, wytrzymałości, pobudzesnie - to te 3 produkty sprawdzą się bardzo dobrze, a mając wszystko osobno będziesz mogł dobrać odpowiednie dawkowanie indywidualne pod sibie, nawet różne od danego treningu, np. ja na nogi wolę wrzucić pobudzacz a niekoniecznie cytruliny czy innego prekursora NO ,za to inaczej dawkowanie wyglada u mnie juz przy treningach typu klatka+plecy, barki+łapy, wtedy zero kofeiny lub 100-200mg i inaczej sobie dobieram cytruline, z czasem sam znajdziesz odpowiednie proporcje dla siebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
na 48 godzin spokojnie dawaj do lodówki, sam tak stosowałem nawet nie chowałem, leżało na półce, po 72 też raczej nie powinno się nic stać, ale jak banan już wspomniał lepiej wybrać jakieś formy w tabsach/prochu wtedy Ci się nic nie popsuje,.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
mario mario
Poczytałem troche i myśle nad zakupem w zasadzie tych samych skłądników co w SHOTach ale jako osobne osobne składniki, czyli kofeina (ta co podałes link) + beta alanina + jabłczan l-cytruliny. Łatwiej by sie w takiej formie dawkowało. Czy to dobry zestaw, czy ewentualnie cos jeszcze dorzucić?


osobiscie bym dal l-tyrozyne i bylby komplecik

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suple po cyklu sterydowym

Następny temat

Smak gainera

WHEY premium