SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Przedtreningówka BSN Xplode pytanie

Wysłana -
Witam, stosuje od jakiegoś czaasu przedtreningówke firmy BSN Xplode..

Dwa pytania..
Czy działała ta przedtreningówka na kogoś? Bo ja ją pije i nic nie czuje.. NIC - 0 pompy - 0 pobudzenia.

Podczas mieszania tej mikstury z woda.. gdy otworze korek tworzy się wielkie cisnienie w shakerze.. dzis mi w sufit korek polecial.. normalne?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Na każdego działa co innego. Np na mnie zadziała a na ciebie już nie. Stosowałem wcześniej jakieś przedtreningówki? To że się gazuje w shakerze to norma.

Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2018-01-12 17:07:14
Wysłana -
Stosowalem juz kilka.. i najwieksza moc dal redweiler szczerze mowiac.. a cisnienie robi tylko ten bsn u mnie..
Wysłana -
Bencio1234
Stosowalem juz kilka.. i najwieksza moc dal redweiler szczerze mowiac.. a cisnienie robi tylko ten bsn u mnie..

To jakie stosowałeś ? Bo redweiler to słabizna . Zdecydowanie wyzej bym ocenił Xploda
Wysłana -
moze czas na przerwe od tego typu produktow?
jak dlugo lecisz na przedtreningowkach?
Wysłana -
Nie biore ich jakos tak nalogowo.. sypie jak nie mam sil.. teraz zazylem 2 miarki jak na opakowaniu po 2-3tyg i nicc..
Wysłana -
Nie mieszaj szejkere, spokojnie starczy jak wsypiesz do szejkera i widelcem zamieszasz.
Wysłana -
Xplode chyba ma być taki 'gazowany' właśnie
Wysłana -
Ma eksplodować Pewnie dodałes wodę mineralną/lekkogazowaną. Przedtreningówki działają mocno indywidualnie.
Wysłana -
Bencio1234
Nie biore ich jakos tak nalogowo.. sypie jak nie mam sil.. teraz zazylem 2 miarki jak na opakowaniu po 2-3tyg i nicc..

probowales samej kofeiny? 300-400mg na porcje?
co do pobudzenia np
https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Red_Shock_Shot-opis35337.html 
Wysłana -
domer
Ma eksplodować Pewnie dodałes wodę mineralną/lekkogazowaną. Przedtreningówki działają mocno indywidualnie.

XPLODE że zwykłą woda się tak gazuje
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź