SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka BSN Xplode pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Dlatego takie miksy trzeba odazować, potrząsnąć, otworzyć, znowu to samo az nie będzie tego ciśnienia

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak jest ciepła woda tez sie tak dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43770
Nie dawno skończyłem cykl na Xplode i mogę go śmiało polecić efekty na plus fajna koncentracja i dobra pompa, natomiast jeśli ktoś potrzebuje solidnego pobudzenia to raczej nie jest to suplement dla niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Na przedtreningówkach nie robi się żadnego cyklu. Jest to suplement, który stosuje się w sytuacjach zmęczenia przed treningiem. Mogę zastosować kilka raz z rzędu, jak i mieć miesiąc przerwy, bo nie będę czuł potrzeby stosowania.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43770
oczywiście chodziło o cykl kreatynowy w połączeniu z xplode ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
w sumie kwestia, jak kto interpretuje slowo cyklicznosc.
faktycznie ma na potrzeby stosowac PRE jako element staly suplementacji w trakcie trwania cyklu kreatynowego, jednak jest to dosc powszechna praktyka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Jeszcze kilka lat temu nikt by nie pomyślał, żeby robić inaczej niż cyklicznie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
dokladnie, kazdy na cyklu z kreatyny chce wykonywac treningi na 100% aby wyciagnac jak najwiecej na suplach, stad taki byl zamysl stosowania pre, w symie obecnie tez tak robie%) zawsze ta kofeina minimum poleci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
U mnie pre stała suplementacja tak jak kreatyną

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94086 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
xplode ten teraz w porównaniu ze starym to jak dzień do nocy, i fakt latem kupiłem op z sentymentu lekko coś tam smyrał ale piana straszna na nim jak piszecie
dla mnie totalnie ktoś sknocił to pw przez to , szejkre pełen po wstrząśnięciu piany .nawet leucyna mniej mi się pieni
lepiej już działają na mnie pw od AN , a jak chce czegoś mocnego to coś z 1.3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aakg + l cytrulina + beta alanina + kreatyna

Następny temat

Booster testosteronu - jaki?

WHEY premium