SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka 2017

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
Witam, bardzo proszę o doradzenie jakie w tej chwili przedtreningówki polecacie :). Aktualnie kończę puche jack3d (jeszcze starego na geranium) niestety mimo 1,3 w składzie nie jestem zbyt zadowolony z pobudzenia, stary Dorian nox pump, działał na mnie duuuzo lepiej, co do moich oczekiwań to nie zależy mi żeby w składzie była ani kreatyna ani efekt pompujący, zależy mi na pobudzeniu, koncentracji i większych chęci :) z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
ja aktualnie jem 2miarki noxploda pompa energia niby jest ale nie to czego oczekiwalem bez magicznego skladnika przed treningem ciezko by bylo


Zmieniony przez - Creme w dniu 2017-12-16 07:30:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
witaj, rozumiem, ze ma byc cos z dodatkiem 1.3 w skladzie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
Z tego co mi wiadomo to 1,3 aktualnie jest praktycznie niedostępne więc nie koniecznie, ale jeśli jest coś co działo podobnie to byłoby git :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
z mocnych zabawek masz fury, ktore jest obecnie mocno popularne i polecane lub drozszy bombshell, pewniak jezeli chodzi o dzialanie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
Bombshell został chyba wycofany, ten fury nie ma czasem ubogiego składu? Ze stymulantów chyba tylko kofeina i to w dość małej ilości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak chodzi Ci tylko o pobudzenie to może jakiś spalacz https://sklep.sfd.pl/Dorian_Yates_Black_Bombs-opis3204.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
A czy ten black bombs nie spowoduje problemów z apetytem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
U mnie nie powodował żadnych problemów, tak jak miałem ochotę jeść to jadłem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
Dzięki za info, znalazłem też wersje w prochu, chyba ekonomiczniej wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Hanneman
co do moich oczekiwań to nie zależy mi żeby w składzie była ani kreatyna ani efekt pompujący, zależy mi na pobudzeniu, koncentracji i większych chęci :) z góry dziękuję.


można byłoby połączyć mimo wszytko jakaś fajna pompke z np. https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Red_Shock_Shot-opis35337.html i tyrozynką dla przykladu i efekt na pewno byłby kozacki ;)

z tych 'nielegalnych' to na topie pewnie są wspmniany bombshell,dla mnie jeden z najpszych preparatów jakie stosowałem w życiu, oprocz
Fury Golden Labs, 55mg geranium na porcję
Psycho muscle junkie
stary Jack3d czy MesoMorph APS 388g, z 1,3hcl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
Red shock, podobnie jak jego odpowiednik marki sfd słabo na mnie działa, a co myślicie jeszcze o stimul8? Chciałbym kupić coś co jest dostępne w sklepie sfd a nie z jakiś szemranych źródeł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Johimbina - jechać jeszcze bez , hades czy primaforce, czy można przyjmować z bcaa....

Następny temat

Suplementacja

WHEY premium