SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka + Spalanie tłuszczu.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 32
Potrzebuję czegoś co da mi kopa.poprawi wydolność i pomoże spalać tkankę tłuszczową. Biegam 3-4 razy w tygodniu i przynajmniej raz w tyg. jazda na rowerze. Ćwiczę w domu pompki brzuszki. FINAFLEx
STIMUL8
czy to jest dobry wybór pomocy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 522
Polecam preworkouta z realphama I pumpkicka ze sport definition, oraz wszelkie przedtreningówki gdzie znajdziesz guaranę+macę oraz ekstrakty np. gorzkiej pomaranczy (synferyna) . Jeżeli chodzi o stimul8 uważam, że bardzo na + przedtreningówka oczywiście zależy do czego jesteś przyzwyczajony :D ale jak nie próbowałeś jakichś hardkorów tylko zwykle jakaś kofeinka itd. to wejdzie Ci bardzo dobrze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75956 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754427
Spalacz i przedtreningówka to praktycznie ten sam produktów. Wybierz jeden z nich.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 32
Ok. Teraz rodzi się pytanie jaka przedtreningówka STIMUL8 HIGH Performance się sprawdzi czy za tą cenę znajdę zdecydowanie coś lepszego?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
spalacz i przedtreningówka to jednak trochę coś innego ;) większość przedtreningówek powoduje pompę mięśniową do biegania nie jest to ani potrzebne ani przyjemne jak nogi w trakcie treningu pompuje ... ja zamiast przetreningówki do biegania wrzuciłabym spalacz...masz kofeinę więc pobudzeie też będzie... większość pre workoutów jest niestety pod spory siłowe ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33023 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277969
A dietę masz , kcal liczysz>?? wstaw ankietę i zrzut diety bo nic o tobie nie wiadomo i równie dobrze można ci polecić kawe przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
nie wiem czy czasem zle nie zrozumieliscie, autor ma na mysli produkt, ktory bedzie posiadal wlasciwosci termogeniczne, jak i bedzie mozliwosc korzystania z niego w formie przed treningowi, co w stymu produktow pump&burn.

osobiscie bym jednak nie kombinowal i celowal w klasycznego spalacza, ktory doskonale rowniez naaje sie w formie pre
zawsze uzupelnic mozna go chocby o dodatek Argi czy beta-alaniny itp

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43517
Jestem po piperynie i t-burner, żadnych oznak termogenicznych. Chcesz to odczuć i zobaczyć na sobie efekt to weź stimula, w dłuższym czasie zryje ci beret ale w lustrze też zobaczysz efekty. Wiadomo przy założeniu odpowiedniej liczby kalorii. Tylko stimul do biegania, nie widze tego. A jak chcesz coś zwykłego/normalnego to z definicji weź spalacz t-burner plus pompujące arginine i cytruline albo hero pump
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
obecny stimul raczej nie bardzo, w spalacz bym celował, będzie chciał pompe to jakieś akg zakupi sobie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
ja też bym stimul odrzuciła .... to samo Tomku napisałam żeby spalacz przed treningiem brał a nie pre workout ;) :) wiem z doświadczenia, że pod bieganie czy crossfit lepiej sprawdzają się spalacze które pobudzają niż przedtreninggówki które pompują mięśnie ....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsze BCAA

Następny temat

USN Muscle Fuel Anabolic

WHEY premium