SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka, czy kreatyna ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16319

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga / wzrost

70/180

Staż treningowy

4

Cel cyklu

+2kg (ale nie tłuszczu) + siła

Stosowane już wcześniej suplementy

nic

Stosowane wcześniej spalacze

nic

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

nic

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

rozkład b - 2g / ww - 5 / t -1

Przewidziane finanse na cykl

-

Uwagi i sugestie

Dużo biegam - czy to nie będzie się "kłócić" ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2630
Witam,

Pykam sobie na siłce od 19 roku życia z przerwami, a obecnie mam 24.jeśli chodzi o inne sporty to dużo biegania - ponieważ jestem sędzią.
Chciałbym polepszyć swoje efekty siłowe i złapać z 2kg - ale nie tłuszczu.
Stad moje pytanie : Od czego zacząć swój pierwszy cykl? Od jakiejś kreatyny + białko czy lepiej przedtreningówki + białko? Czy może sama kreatyna or sama przedtreningówka?

Pozdrawiam Adrian

Zmieniony przez - Madius w dniu 2013-05-22 22:30:01

Niech żyje hedonizm!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402339
jak juz to kreta, a czy bialko to juz zalezna od braków, tego nie bierzemy cyklicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2630
Czyli jeśli sobie w programie obliczyłem, że podczas dnia zjadam 80-100% białka "które potrzebuję" to obejdzię sie bez brania dodatkowego farmakologicznego białka ?

Sprawa 2 : Czemu właściwie kreatyna bedzie lepsza w moim przypadku niż przedtreningówka?

Sprawa 3: Jak już bym się zdecydował na kreatynę? To może jakis stak kreatynowy typu nitrobolon 2?

Zmieniony przez - Madius w dniu 2013-05-22 22:35:17

Niech żyje hedonizm!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402339
jezeli 100% to tak, nie potrzeba wiecej
suple/odzywki to nie farmakologia

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-05-22 22:35:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2630
wincol
jezeli 100% to tak, nie potrzeba wiecej
suple/odzywki to nie farmakologia

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-05-22 22:35:57


No ale blisko jednak :)

A co jeśli chodzi o sprawę 2 oraz 3? :P

Niech żyje hedonizm!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402339
Madius


Sprawa 2 : Czemu właściwie kreatyna bedzie lepsza w moim przypadku niż przedtreningówka?
przed treningówka bedzie działac bardziej doraznie, jezeli ma to byc cykl to kreta bedzie podstawa

Sprawa 3: Jak już bym się zdecydował na kreatynę? To może jakis stak kreatynowy typu nitrobolon 2?
moze byc stak ale wyjdzie malo ekonomicznie, z kreta solo duzo taniej a efekt koncowy bedzie podobny


Zmieniony przez - Madius w dniu 2013-05-22 22:35:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2630
To jaka kreatyna i ile? ;) Słyszałem negatywne opinie o kapsach - prawda to? :]

Niech żyje hedonizm!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402339
nie prawda..
skąd taka opinia?

kreta jaka chcesz, masz do wyboru od tanszych jak SFD, Vitalmax, Activlab do drozysz jak np Universal, Big Zone,
jezeli chodzi o forme to masz sporo do wyboru od mono do mixow jak Creatine Xplode Olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2630
Skoro nie prawda, to może nawet i lepiej, bo nie wiem czy będzie mi się chciało bawić w rozpuszczanie :P Moze ten Universal ? :)

Niech żyje hedonizm!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402339
jak chcesz kapsy to Uni chyba nie dostaniesz,
zerknij np. na Olimpa czy Activlab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2630
Ok coś tam upatrzę :) A czy do zestawu coś jeszcze dołączyć czy sama kreta wystarczy ?

Niech żyje hedonizm!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie o VPX Redline Ultra Hardcore WERSJA USA, bez zbędnych pytań.

Następny temat

FA Xtreme Anticatabolix

WHEY premium