SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka w wieku 16 lat?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Cześć wszystkim chciałbym grzecznie zapytać czy przyjmowanie przedtreningówki w wieku 16 lat ma jakiś sens i nie zaszkodzi zdrowiu. Staż to już prawie rok ( w lipcu minie), kreatynę przyjmuję normalnie. Od czasu do czasu popijam sobie yerba mate lub kawę, która w moim odczuciu na mnie nie działa. Dietę mam i się jej trzymam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
w "legalnej" przedtreningówce do pobudzenia jest kofeina, jeżeli na Ciebie nie działa kawa to masz to samo co ja, czyli powoli metabolizuejsz kofeinę zatem pomóc mogłyby tylko te mniej legalne, ale na to za wcześnie, przy Twoim wieku, skup się na odżywianiu, żeby nie brakowało żadnego makroskładnika i mikroelementów, odpwoiedniej ilości snu i nie będziesz potrzebowac pre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Może po prostu dawka, którą przyjmowałem w kawie była za mała i dopiero przy większej ilości na mnie zadziała ;/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
możesz spróbować z 200-30mg, ale przesadzać też nie można, w moim przypadku jak rpzesadziłem to mnie zmuliło bardziej jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Ale ogólnie mówiąc przedtreningówka w moim wieku nie powinna zaszkodzić, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
nie powinna jednak bardzej skupilbym sie na jakims produkcie bardziej odzywczym pompujacym, jak chcesz nieco motywacji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
odpowiadając czysto na Twoje pytanie to te dostępne na rynku z legalnch źródeł - nie powinny zaszkodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
"jakims produkcie bardziej odzywczym pompujacym" - Co masz na myśli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
cytrulina, aakg, sok z buraka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
jw
mozesz dac betke, aakg, bcaa w jednym miksie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko wybrać? Proszę o pomoc

Wiecej