SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedramiona-z czym i jak czesto?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przedramiona ćwiczę 2 razy w tygodniu.Łącze je raz z klatką i raz bicepsem.Czy należałoby ćwiczyć je raz w tygodniu czy można np. 2 razy.I czy połaczenie ich z ćwiczeniami na klatke lub biceps jest dobre czy należy je może ćwiczyć z innymi partiami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Przedramiona najlepiej jest łączyć właśnie z treningiem ramion,ponieważ biorą w nim aktywny udział.2 razy w tyg.to w porządku dawka.Pozdrawiam.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przedramiona można ćwiczyć bardzo często, nawet co drugi dzień, ja ćwicze je z bicem i wykonuje tylko uginania sztangi nachwytem, bardzo fajne ćwiczenie jak chcesz mieć fajny kształt przedramion, jest jeszcze drugie ciekawe cwiczenie: (Jak chcesz mieć za***istą mase przedramion)
jest taki przyrząd: składa sie z gryfu (kija od szczotki ) i odważnika na dole, połączonego sznurkiem no i polega to na tym że nawijasz sznurek obciążony odważnikiem na gryf - po 3 miesiącach ćwiczenia mam w przedramieniu prawie tyle co w bicu
2. Jak chcesz żeby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Kurde, ja kiedyś próbowałem oddzielnie ćwiczyć przedramiona, ale dawało mi to tyle samo, jak wtedy, gdy przedramiona pracowały tylko przy okazji np. ćwiczeń na biceps.
Bardzo dobrze oddczuwam pracę przedramion przy uginaniu ich ze sztangielkami na ławce skośnej. Wysiadają mi dużo szybciej niż biceps. Ale za to napompowanie po tym osiąga w nich do +2 centymetrów w obwodzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jeśli ja robię 3 ćwiczenia na przedramiona + jeszcze 3 na biceps lub triceps to nie za dużo?A każde po 4 serie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Na przedramiona wystarczą dwa ćwiczenia:
1.Uginanie ramion w staniu nachwytem-8-12 powt,
2.uginanie nadgarstków podchwytem12-16 powt
obydwa w 3 seriach,najlepiej pod koniec treningu ramion.Pozdrawiam.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poradzcie prosze...

Następny temat

Pompowanie!!!!!!!

Wiecej