SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedramiona lub palce

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3766
Cześć, chciałem po ćwiczyć przedramiona.
Robiłem spacer farmera z hantlami, talerzami i wiszenie na drążku
Niestety od wiszenia na drążku mam okropne odciski i boli mnie jak wiszę
starałem się jakoś wisieć na palcach, tak samo ze spacerem farmerach
nie trzymałem w pełnych dłoniach tylko w palcach
czy będzie działało to na przedramiona, ewentualnie na wzmocnienie palców?
czy odradzacie takie coś?

Macino21

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ale to prawda, co temat o problem z kaltą, problem z łapami itp, tu trzeba podstawy zstosować i wszytsko ruszy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
tutaj masz tez pare wariantow, jak mozna ytrenowac przedramiona
https://www.sfd.pl/art/Trening/Niekonwencjonalne_ćwiczenia_na_piekielnie_mocny_chwyt-a2065.html

co do opcji z palsami, bardziej znaczenie dla funkcji naszych dloni bedzie mial pelen zacisk

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777614
kamelo99
Cześć, chciałem po ćwiczyć przedramiona.
Robiłem spacer farmera z hantlami, talerzami i wiszenie na drążku
Niestety od wiszenia na drążku mam okropne odciski i boli mnie jak wiszę
starałem się jakoś wisieć na palcach, tak samo ze spacerem farmerach
nie trzymałem w pełnych dłoniach tylko w palcach
czy będzie działało to na przedramiona, ewentualnie na wzmocnienie palców?
czy odradzacie takie coś?


A nie pomogły spacer farmera i trzymanie talerza? Ja przedramiona mam w miarę silne, ale spacer farmera z przyzwoitym ciężarem demoluje przedramię.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
u mnie najlepsza robote robi trzymanie dwóch talerzy scisknych dlonia do siebie, pali az milo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3766
panowie, pomogło dzisiaj odczuwam bardzo mocno przedramię. Tylko pytam czy na dłuższa mete trzymanie tego w palcach z powodu odcisków zamiast w pełnym chwycie jest bardzo szkodliwe

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777614
kamelo99
panowie, pomogło dzisiaj odczuwam bardzo mocno przedramię. Tylko pytam czy na dłuższa mete trzymanie tego w palcach z powodu odcisków zamiast w pełnym chwycie jest bardzo szkodliwe


Nie powinno być problemu bo w poostałych ćwiczeniach pracujesz również przedramieniem w inny sposób więc rozwój przedramion jest bardziej kompleksowy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Twoim celem jest siła chwytu czy rozbudowa mięsni przedramion?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3766
@ronie 220 przedramiona







Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-07-08 19:26:22
1

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
tu masz jeszcze fajny artykuł https://www.sfd.pl/[ART]_KALISTENIKA_NA_POWAŻNIE_VOL._15__IMADŁO_ZAMIAST_DŁONI-t1127808.html


tak przeglądam forum i widzę że Ty ze wszystkim raczej masz problem.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
kamelo99
@ronie 220 przedramiona








Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-07-08 19:26:22





Dla mnie najlepszym ćwiczeniem na pogrubienie przedramion są ciężkie młotki z hantlami (lekko oszukane) i uginanie sztangi nachwytem. Jako uzupełnienie uginanie nadgarstków w oparciu o ławkę.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
anubis84
tu masz jeszcze fajny artykuł https://www.sfd.pl/[ART]_KALISTENIKA_NA_POWAŻNIE_VOL._15__IMADŁO_ZAMIAST_DŁONI-t1127808.html


tak przeglądam forum i widzę że Ty ze wszystkim raczej masz problem.
też to zauważyłeś ???


Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-07-08 21:32:29
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zegarek z gps do biegania i codziennego użytku?

Następny temat

Mam 17 lat a waze tylko 55kg

WHEY premium