SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedramie + zmiana treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
Szukałem, może kiepsko, ale nie znalazłem niestety odpowiedzi na pytanie. Mogę ćwiczyć 3x w tyg. przedramie? Bo się pogubiłem. Jedni piszą, że tak, drudzy, że nie. To jedno... A jest i drugie pytanko...

Mam ten swój planik masowy, ćwiczę nim. Zakwasy miałem silne po pierwszym tyogdniu ćwiczeń, teraz już się jakoś mięśnie przyzwyczaiły i da się przeżyć czyli wszystko jest na dobrej drodze. Dobiega miesiąc tego planu masowego. W altasie jest napisane że plan masowy powinien trwać jakoś 4-8tygodni czy jakoś tak. Dziwi mnie to. Przyjemnie mi się nim ćwiczy, jeżeli zacznę robić rzeźbę to będzie straszny błąd w chwili obecnej. Jestem chudy, mięśnie się wyrabiają i tyją dopiero . Najchętniej to bym ćwiczył nim ze 4 miechy, robiąc w międzyczasie przerwę w treningach ok 2 tygodnie.

Plan:
Poniedziałek (Klata/Triceps)
Środa (Plecy/Grzbiet/Biceps/Przedramie)
Piątek (Aeroby/Barki/PrzedramieUda/Łydki)
mogę wkleić też ćwiczonka, ale to chyba zbędne.

Praktycznie miałem się tylko o przedramie zapytać, ale jakoś tak wyszło że pytam się też o plan treningowy - gapa ze mnie. Chyba nie ten dział Sorki

Zmieniony przez - hackjer007 w dniu 2006-06-28 22:49:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2607
A po co 3 razy w tygodniu przedramie?? Nierośnie ? :-% Przecież to jest bardzo mała partia ale wybór należy do ciebie.

Jeśli chcesz trenować przedramie 3 razy w tygodniu to ogranicz się tylko do ok. 1-2 serii. Jeśli jednak chcesz trenować je 2 razy w tygodniu to możesz zwiększyć liczbe serii do 2-3.

Nie wiem ile ci zajmuje trening w pon le do niego mozesz te przedramiona dołozyc.

Miesiąć to minimalny okres wykonywania danego planu ale te 8 tyg. to także wg mnie troche zaniżona granica. Możesz śmiało potrenować 10 - 12tyg.

Co do czasu to ty wiesz ile możesz trenować na jednym planie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16209
Przedramiona mozna cwiczyc po kazdym treningu silowym
Jest to mala partia i szybko sie regeneruje wiec sie nie przetrenuje wiec tak mozesz cwiczyc
Sam osobiscie cwicze przedramie po kazdym skonczonym treningu

Dzień bez treningu, to dzień stracony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
to w końcu jak...? Bo właśnie czytałem że można po każdym treningu, a jedni tak... a drudzy inaczej mówią. Ja jednak będe się Bebak-a słuchał, tym bardziej że przedramie muszę bardziej wytrenować . A plan pociągne do 3 miechów. Co po tym proponujecie? Przerwa i rzeźba...? A potem znowu przerwa i... masa? Itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16209
Zalezy jak bedziesz wygladal po tych 3 miechach bo jak chudo no to wiadomo ze masa a jak obtluscisz to rzezba

Dzień bez treningu, to dzień stracony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
ale słyszałem że po przerwie wypadałoby zmienić plan w taki sposób, że np. poprostu ćwiczenia na te same partie mieśni zamienić na inne. No, ale to przecież wiadomo... nie podlaega to dyskusji. Wszystko już jest jasne Dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący Grooobas => Cycki, Oponka itp.

Następny temat

HELP BO WSTYD

WHEY premium