SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Przedramię

Wysłana -
Witam. widziałem ciekawy filmik na YT na temat treningu przedramion. Gość który występował w tym filmiku twierdził że takie ćwiczenia na przedramię jak np. uginanie go z sztangą nachwytem lub podchwytem nic nie daje bo są to za małe ciężary przy tego typu ćwiczeniach. Proponował coś takiego jak zwis na drążku, spacer farmera z ketlami itp. Co o tym sądzicie?

Zmieniony przez - tey w dniu 2018-04-08 17:24:19
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
pewnie ma na mysli, aby przedramie trenowac glownie poprzez chwyt scisku i zwiekszanie obciazenia, glownie poprzez prace izometryczna
Wysłana -
chyba tak ale czy takie ćwiczenia jak uginanie nadgarstków sztangi nachwytem i podchwytem są na prawdę nie skuteczne ?
Wysłana -
Pewnie żę są,każdy ćwiczy jak mu pasuje :) Przedramiona tak często dostają wycisk że nie ma konieczności ich trenować jakoś mega
Wysłana -
ja trenuje w ten sposób że robię dwa ćwiczenia po 3 serie i 10-16 powtórzeń raz w tygodniu. Także jakoś dużo to nie jest.
Wysłana -
sa efektywne, jednak ttrzeba uwazac, aby nie przesadzic i nie zaczac zbyt mocno obciazac nadgarstka
Wysłana -
tey
chyba tak ale czy takie ćwiczenia jak uginanie nadgarstków sztangi nachwytem i podchwytem są na prawdę nie skuteczne ?

Na pewno coś dają ale nie konicznie trzeba je tak trenować, spotkałem się też z opiniami fizjo, że mogą się przyczynić do zespołu cieśni.

Ale zaproponowane ćwiczenia są bardzo dobre. Ogólnie wszystkie ćwiczenia wielostawowe wpłyną dobrze na przedramię.
Wysłana -
spoko. dzięki za odpowiedz
Wysłana -
Też nie wiele czasu poświęcam an osobny trening przedramion, ba, nie trenujący cih, zastanawiam się kiedy mają mieć czas na regenerację.
Pytanie co chcesz osiągnąć, bo na pewno inne efekty są od zwisania na drążku, a inne od uginania ze sztangą.
Da sie edytować cudze i swoje posty? :O

Zmieniony przez - Deos777 w dniu 2018-04-11 15:18:57
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź