SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedawkowanie Białka?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 483
Czy mozna przedawkowac bialko i jakie sa tego objawy?Od pewnego czasu mam pewien problem!Nie wiem od czego ,ale na twarzy w okplicy jamy ustnej pojawiaja mi sie czerwone plamy,wydaje mi sie ze jest to zwiazane z moja dieta.Mam 24lata i trenuje 4x w tygodniu na silowni.Zjadam ok 2,5g bialka, 5,5g weglowodanow oraz 1g tluszczu na kilogram masy ciala (mam 183 cm wzrostu i waze 93kg).Nigdy nie bralem sterydow,ale odzywek od kilku lat zjadlem chyba kontener.Czy moglem sie przez to nabawic jakies alergii?Moze ktos z Was ma lub mial podobny problem?Za wszelkie wskazowki bede niezmiernie wdzieczny,prosze Was o pomoc!!! Nadmieniam ,ze bylem kilka razy u dermatologa,ale on pomaga mi tylko doraznie,pobiore leki i posmaruje mascia i jest ok,ale tylko na jakis czas.Pozdrawiam

Narazka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
może jesteś uczulony na jakiś rodzaj pokarmu
od białka też może być ale predzej ma się kłopoty z gazami i rozwolnieniem

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
ogranicz bialko do 1,5g i powinno sie poprawic, jesli nie to sproboj ograniczyc wegle proste i zarcie naladowaqne chemicznymi dodatkami. jesli i to nie pomoze to do lekarza.

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 322
Prawdopodobnie od białka kolega z siłowni też tak miał jeśli jadł ser biały to też go wysypywało ale kiedy przestał to przeszło mu.

NA SUCHO, TO NAWET TRAWA NIE ROŚNIE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 59 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 483
dzieki za porady i wskazowki,postaram sie ograniczyc ilosc bialka.Sogi dla Was wszystkich.Pozdrawiam
1

Narazka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Zwroc uwage na zapach moczu, czy nie jest duzo intensywniejszy niz dotad. Jezeli nie to nie sadze zeby to bylo przedawkowanie. Niecale 3 gramy na kg to zadna ilosc. Raczej bym stawial na uczulenie ale to tez nie na bialko, Czy w diecie jest cos czego dotad nie jadles w podobnych ilosciach. Urozmaicacz posilki, czy caly tydzien wygladaja bardzo podobnie/identycznie?

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba do qazara i speców

Następny temat

OLIWA Z OLIWEK???

Wiecej