SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przed wejściem do klatki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć.szukam informacji na temat środków zazywanych przez zawodników, bezpośrednio przed wejściem do oktagonu (przed walka). Szukam książek /artykułów/badan itd. Anglojęzyczne jak najbardziej. PS.tak ,wiem ,ze niektórzy walczą po alkoholu :D ale interesuja mnie środki zażywanie przez zawodników np. Ufc :) dziękuję i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Nie bardzo rozumiem jakie środki masz na myśli. Przed walką to raczej tylko jakieś płyny i to też nie za dużo. Chodzi Ci o jakieś odżywki/suplementy?
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Koks, kokaina, heroina i duuuużo wódki.





A poważnie, to zastanów się - wychodzisz do walki. Nie chcesz chyba mieć CZEGOKOLWIEK w żołądku, nawet BCAA, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanowiłem się zanim napisałem post. Liczyłem na poważne odpowiedzi.
http://***************/lukasz-jurkowski/dopingsterydy-w-mma-tym-polskim-i-zagranicznym

Juras kiedys wspominal o srodkach "ktore umarlego postawilyby na naogi" i ktore biora topowi zawodnicy przed walka. I nie, raczej nie mial na mysli typowego SAA. Interesuje mnie wiedza teoretyczna.Pytam z ciekawosci. Ja nie bede nigdy mial okazji sprobowac tego typu specyfikow.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2367 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36077
Trochę fety i do boju kowboju xD

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Jakiś czas temu w dziale DOPING był wysyp pytań zawodników MMA co brać przed walką na agresję to raczej powtarzała się nazwa HALOTESTIN

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zadzwon do tesciowej przed walka

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy uderzanie,kopanie w powietrze zwiększa umiejętności?

Wiecej