SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przed wakacjami ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Co robicie ze swoimi wspanialymi cialami teraz, kiedy do wakacji tak malo czasu ? Jakies spacjalne diety ? Treningi ? Pewnie wszyscy niemilosiernie mecza swoje brzuszki ;) Napiszcie !!

VISIT www.rallypl.com VISIT

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Heh ziarnko ))
Masz calkowita racje ale jesli o mnie chodzi to jest coraz lepiej ...

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A no faktycznie brzuszek. Na właściwe proporcje całości był czas przez całą zimę. Teraz dobrze by było porysować co nieco sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
w niedziele stanie w mym pokoju rowerek treningowy i wiadomo co sie bedzie dzialo=)

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Zycze powodzenia Lukx Ja tez mecze sie na rowerku. Zazwyczaj robie to podczas ogladanie Big Brothera jednay okiem, a drugim wkuwam angielski (brr ...)

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Ja na przykład na brzuszek już nie mam siły. Za kilka tygodni planuję przerwać ćwiczenia nóg i zacząć brzuch.

Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
a ja jakos od 4 miechow chyba tylko raz albo dwa cwiczylem brzuch i powiem wam ze jest ok ale wydaje mi sie ze to przez przysiady

aptekarz

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Przyznam że mnie też to dotknęło. Brzuch ćwiczę może raz w tygodniu a pasek zapinam dziurkę mniej i nigdy w życiu nie byłem taki cienki w pasie. Nie mówiąc o żyłach, które pojawiają się w miejscach, o które nigdy bym ich nie podejrzewał.

Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak tam przygotowania do wakacji teraz, miesiąc później od zapoczątkowania tego posta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko India.rzeźbę zaczynam od poniedziałku.aeroby,dieta,no i wreszcie zacznę robić brzuch bo nie trenowałem go od 2 miechów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
E ja tam cwicze jak zwykle bo wystep planuje na wakacje 2002 :) ...

Fire
Moderator: Fitness

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Zawsze sie tak planuje, a za rok powiesz, ze wystep planujesz na wakacje 2003 ;)) Zartowalam ... Ale ziarnko prawdy w tym moze i jest.

VISIT www.rallypl.com VISIT

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łosoś

Następny temat

Białko jaja kurzego w proszku

Wiecej