SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przed meczem

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 446
Hmm ten temat sluzy sposobom przygotowywania sie przed meczem aby zyskac jak najlepszeefekty.
Ostatnio sie dowiedzialem ze ok juz 2 dni przed zawodami trzeba pic bardzo duzo niegazowanej wody z sokiem porzeczkowym w celu nawodnienia organizmu.Pijemy ca 5 minut kilga wiakszych lykow i tak przez caly dzien albo 2.Sikamy i dalej pijemy i tak w kolko.To bardzo pomaga w wydolnosci.

Mozna takze przed rozgrzewka wypic butelke tussipect'u (syrop dla dzieci bez recepty) ale jest to niedozwolony srodek.Raz za czas oczywiscie mozna jak nie ma zadnych testow na poziomie nizszych lig.A najlepszeze nie ma zadnych srodkow ubocznych.A kopa daje!!!

Jezeli w klubie jest masazysta to swietnym sposobem jest szybki sportowy masarz mascia rozgrzewajaca.Pobudzi to miesnie do lepszej pracy i co bardzo wazne zapobiegnie kontuzja.

W dzien zawodow rano takze trzeba pamietac o dobrym odrzywianiu.Sniadanie powinno byc bardzo energetyczne.Slyszalem ze kanapki z nutella sa bardzo wskazane.(jak ktos wie co nalezy jesc niech nie podzieli wiedza)

Gdy juz wychodzimy nameczi jest zimno lub chlodno doskonalym sposobem sa kropeli OLBAS OIL.Pere kropel na koszulke w okolicach klatki i oddychamy swobodnie i bez kataru.

Przed meczem (jak jest popoludniu) na obiad jesc duzo makaronu ziemniakow a najlepiej ryzu zeby miec energie na mecz.

Jak macie jeszcze dobre sposoby przygotowywania sie na mecz to sie wpisujcie.
1

Mijają sie dwaj studenci...
Cześć stary gdzie idziesz?
A na wudke
Przekonałeś mnie... :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 729
ja mam taki problem. moze opisze go troche niefachowo.otóż od dłuzszego czasu w meczu mam problem z "cięzkimi" łydkami. czuje normalnie ze nie mam w nich mocy do biegania, a tym bardziej do kiwania. wydaje mi sie ze to wina za grubych ochraniaczy+getry-ale nie wiem czy dobrze mysle. czuje poprostu jakbym miał je cały czas spiete, a przeciez sie rozgrzewamy przed meczem, solidnie. na treningach jest ok wszytsko. moze mam przed meczem moczyc łydki albo smarowac masciami??prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12420
Ja na mecz jak jest to sie przygotowuje tak:
1 kupuje 6pak piwka, dzwonie do kolezki ze mam fajne palenie i on do mnie wpada, ale czesto jest tak ze do drugiej połowy juz nie doczekam
2 albo tak kupuje flaszke i idziemy do kolezki ,a ona ma juz przygotowane ogóreczki i śledzika i tez gramy
3

koks20, a w zasadzie 21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Ale gracie chyba te mecze na kompie albo PS

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12420
przewaznie przed TV
1

koks20, a w zasadzie 21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 446
Przed telewizorem nie dotrzymujesz 2 polowy??? :):):) Ufff brak formy pij wiecej a z czasem 90 minut minie i nie odpadniesz :) Trening czyni mistrza :)
5

Mijają sie dwaj studenci...
Cześć stary gdzie idziesz?
A na wudke
Przekonałeś mnie... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 446
Zapomnialem dodac ze bardzo wskazane jest spozyc 2-3 dojrzałe banany jakies 45-60 minut przed meczem.Zawieraja duzo weglowodanow ktore posiadaja duza wartosc energetyczna a to jak wiemy w meczu jest bardzo wazne.
3

Mijają sie dwaj studenci...
Cześć stary gdzie idziesz?
A na wudke
Przekonałeś mnie... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1201
ja przed meczem tak 2,3 h nic nie jem tylko z 1 h przed wale se maluska kawke i popijam isostar z lekka, z rana w dzien meczu ktory jest o 1800 zazwyczaj mam lekki trening calego ciala, i basenika potem sniadanie bedace
najwazniejszym posilkiem dnia w dosyc duzych ilosciach ale lekkie ( duzo jablek )
mam tez harmonogram uprawiania seksu i walenie szeryfa by byc w optymalnej formie ale generalnie seks przed meczem nie wskazany ( jestes wtedy bardziej agresywny i kreatywny ) ale tez nie zameczac sie tygodniami nie waleniem stefcia czy siksy bo ta meczy organizm psychicznie i potrzebuje wiecej czasu na odbodowe zuzytych podczas wysilku komorek itp.itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2586


Ja przed meczem ok 2h wypijam 2 kawy i jazda
2

Gdy życie ci zbrzydło, i stało sie piekłem, wlóź głowe do klopa, i j**nij sie deklem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 446
Oczywiscie nie mowilem o takich dopalaczach jak redbull bo to wiadomo.Tylko nalezy to pic ok pol godziny przed rozgrzewka.Zaraz przed meczem i w polowie mozna sobie isostarka walnac.Wrto tez dodac ze nie nalezy spac duzo przed meczem.Tzn jesli jest powiedzmy mecz o 2 to nie spac do 11 czy 12 bo to tez nie dobrze. Pozdrawiam
1

Mijają sie dwaj studenci...
Cześć stary gdzie idziesz?
A na wudke
Przekonałeś mnie... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 446
Chcialem podzielic sie jescze innymi moimi wiadomosciami ktore nabylem.


Rano z ta nutella troche przesadzilem ale sie nie znalem wtedy.Jezeli mecz popoludniu to rano jajecznica naprzyklad bądz serek chudy albo poltlusty z płatkami musli.Moze byc bez platkow.Zeby sie lepiej jadlo to mozna dodac jogurt naturalny.Cukier niewskazany do tego serka chodz mozna troszeczke dodac ale tylko do smaku.Nastepnie chodzi o sprawy psychiki.Naprawde trzeba sie nastawic dobrze do meczu juz dzien wczesniej trzeba sobie uswiadomic ze trzeba dac z sibie wszystko.Fajna muzyczka w głosnikach i przygotowywanie sprzetu naprawde wprowadza w trans.Wlasnie sprawa sprzetu.Dal mnie gosc ktory przychodzi w brudnych butach i w spoconym sprzecie po treningu to nie pilkarz.Tak to mozna w a klasie ale i tak wto wstyd.Butki powinny byc ladnie wypastowane a np laikry pod spodenki swierze i czyste.Ok wiec koncentroac sie mozemy w przerwie miedzy sniadaniem a obiadem.Ufff zapomnialbym.Rozciaganie jest supermegawazne.Rano (z godzinke po przebudzeniu) porozciagac sie solidnie.O tym juz nie bede pisal bo kazdy pilkarz powinien sie znac.Obiadek jak pisalem w innym poscie.Ryz, piers z kurczaka, makaron...z tym ze ryz jest najlepszy i znow BEZ CUKRU a jak juz nie mozecie zjesc to naprawde male ilosci do smaku.Piers z kurczaka oczywiscie tez swietna ale ryz lepszy.Dlatego ze kurczak jest przewaznie jedzony z tluszczem ktory spowalnia trawienie kurczaczka.Kiedy jeść? dwie i pol godziny przed meczem (lub nawet rozgrzewka) kurczaka a ryz troche wczesniej ok 2h przed meczem.Pol godziny po zjedzeniu nie popijac niczym nawet herbata.(no chyba ze w czasie obiadu).Znaczy to sa takie naprawde szczególiki i jak sie czegos napijecie to naprawde sie nic nie stanie.No zaraz przed meczem to koncentracja.I nie uwazan ze nie nalezy sie smiac w autokarze...chyab ze trener tak zarzadzi.Atmosfera jest super super wazna.
Ok to juz chyba wszystko co chcialem dodac do postu.

Pozdrawiam
2

Mijają sie dwaj studenci...
Cześć stary gdzie idziesz?
A na wudke
Przekonałeś mnie... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 917 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4247
"wypic butelke tussipect'u (syrop dla dzieci bez recepty) ale jest to niedozwolony srodek" mozesz to troche bardziej opisać ?? bo bym chetnie skorzystał

[*] Kazimierz Górski [*]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Realia Polskiej piłki

Następny temat

Korzym

WHEY premium