SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przed i po rocznej przerwie-Zaczynam od Zera

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Wuchta34 z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Witam
W tym temacie chciałbym pokazać co robi z człowieka ponad roczna przerwa od siłowni i SAA.Założyłem rodzinę,remontowałem mieszkanie i o siłowni zapomniałem.Nie ukrywam że wrócę do SAA od listopada.Mam już ponad 2tygodnie siłowni za sobą,zakwasy już minęły więc pora wziąć się ostro za treningi.Dieta,aeroby przede wszystkim i trening na 100%. Niektórzy pewnie powiedzą że ma miesiąc treningów za sobą i już chce się kłuć,sam bym tak powiedział ale trudno postanowiłem tak i koniec.Będę starał się na bieżąco opisywać swój powrót.
Na początek będę brał co 3 dni to cudo:





Przed przerwą:








Po ponad rocznej przerwie :(







Pozdrawiam

Zmieniony przez - X-Ray24 w dniu 2010-10-21 18:06:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4948
to naprawdę ty na ostatnim zdjęciu?
o ****! aż szkoda kasy na towar jak tak szybko mięcho ucieka
twój wybór
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1365
czy to na pewno za sama osoba? :D
Trzeba będzie trochę wyciąć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Nawet nie pytajcie jak mi ciężko było wrócić,człowiek jak ćwiczy jest wszystko ok,ale jak się przestaje trenować to z czasem nie dostrzega się tego że mięśnie zanikają.Kasy nie szkoda a bez pomocy SAA nie uda mi się wrócić. Vodka9 tak to ja,długo się zastanawiałem czy założyć ten temat,ale dzięki niemu będę miał lepszą motywację. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
tomcichy tak szybko? to ponad rok takze kupa czasu, nie dziwie sie ze tak spadlo:)
Szybko sie pozbierasz:)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Zdjęcie z przodu ( blizna po wyrostku)




Zaraz spadam na siłownie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
szkoda, pewnie duzo pracy wtedy wkladales a to tak chamsko spadło

ale na pewno szybko powrocisz
powodzenia
sog na pocieszenie ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
hahaha juz czuje jak zaraz banda dzieci zacznie cie jechac, ze jestes oszustem i miales sztuczne miesnie, ktore zniknely :D

powodzenia w powrocie, wygladales dobrze. teraz wygladasz jak gowno, ale fajnie bedzie patrzec jak wracac, a wrocisz b.szybko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
passenger - " wygladasz jak gowno" troche pocisk heheh.

No ale jak jest autorze, to widzisz :P Zycze szybkiego powrotu do formy

Zmieniony przez - future007 w dniu 2010-10-21 18:41:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 138 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4008
Z tym że wyglądam jak g****,to wcale nie pocisk tylko prawda.Gorzka ale jednak prawda.Tak trenowałem bez przerwy przez 6lat,wszystko poszło się ***ać, może ten post ochroni niektórych przed lenistwem od siłowni i nawet przez myśl nikomu nie przyjdzie żeby sobie przerwy od treningów zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
Pol roku i wygladasz tak samo jak wygladales. Dwie bombki i bedzie gitara ;)

Nie takie powroty widzialem na zywo. Niesamowicie to wyglada jak gosc z zlanego 80-kilogramowego chlopca robi z siebie 80-paro kilogramowa wyzylona bestie przy wzroscie 160cm, a to wszystko w pare tygodni :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cido + wino

Następny temat

Tradzik a PH

Wiecej