SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeczytajcie to prosze

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema wszystkim

Chcialbym osiagnac mase zreszta chyba tak jak kazdy na zime
wiem ze duzo osob poleca wtedy trening kazda partia innego dnia
ja tez tego prubowalem ale nie dziala to na mnie
a nawet trace to co osiagnelem np. biceps staje sie mniejszy a wogule
to jestem slabszy
moze nie do konca wszystko robilem dobrze ale staralem sie
i diete tez nie najgorsza mam wiec prosze pomuszcie mi bo zima pomalu ucieknie
a ja nadal bede maly
wiec prosze o komentaz na ten trening a jesli jest beznadziejny to prosilbym
o jakies propozycje
( a dodam ze trenuje od ponad 0.5 roku)

pon.
plecy i barki
wt
klata i triceps i biceps
sr.
nogi
czw.= pon
piat.= wt

czy nie jest to zaciezki trening?
prosze o wasze sugestie

a i jeszcze jedna prosba nie kadnego jest stac oplacic abonament wiem ze jest to w sumie
niewiele ale np. dla mnie czyli ucznia (17 lat mam) kasa taka jest niemala, poniewaz starsi nie daja mi
kasy na silownie i sam musze odkladac a czeto takie osoby sa odzucane przez inne
i piszecie zeby oplacil to wtedy moze porozmawiamy chyba nie oto chodzi
a w moim przypatku jest jeszcze taka sytuacja ze na net wchodze raz, dwa w tygodniu
i czekam w tedy na wasze odpowiedzi i okazuje sie ze wyslala tylko jedna osoba
i to z wiadomoscia oplac abonament
przosze was opamietajce sie nie ktorzy nie maja tyle kasy a tez chcieli by
popracowac nad soba i cos osiagnac

to chyba wszystko

Z gory THx za wszystko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169
wlasciwie to sam cwicze dopiero rok ,ale udalo mi sie przytyc 8 kg.Uwazam,ze zamiast robic klate z bicepsem i tricepsem mozesz sprobowac raz z bicepsem,a raz z tricepsem,aby nie wydluzac treningu(1,5 godziny to maks)Uwazam tez ,ze jak klate zrobisz 3 razy na 2 tygodnie to Ci wystarczy.Pamietaj tez od diecie ,jedz duzo i czesto(szczgolnie przed i po treningu)Jesli cwiczysz na silowni to staraj sie urozmaicac cwiczenia np.raz cwicz na maszynach,innym razem na sztandze lub hantelkaach.
Powodzenia

snajper

snajper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przede wszystkim trenuj kazda grupe miesniowa raz na tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6055
Proponuje 3x tyg
pon: klatka + biceps + przedramie
sr: plecy + triceps
pia: nogi + barki

pozdrowienia

vrona

pozdrowienia

VronA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 168
Trenuj trzy, cztery razy w tygodniu.Plan podobny do podanego Ci przez innych kolegów. Nie zapominaj o regeneracji. To wtedy rosną mięśnie.

Rośnij śzybko!

Złotówa

Złotówa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moze taki rozklad
pon.
klata i barki
wt.
grzbiet i triceps i biceps
sr.
nogi
czw=pon
piat.wt.

i co wy nato
a tak wogule to jesli ten tez jest nie zabardzo to prosze
podajcie mi jakies treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pare pomocnych wskazowek (pewnie o nich wiesz, ale przypomniec zawsze warto). Na godzinke-dwie przed treningiem dostarcz organizmowi weglowodanow zlozonych (polecam ryz), da ci to energie potrzebna podczas treningu. Jak najszybciej po treningu duze ilosci (tylko bez przesady z 50-70g wystarczy pewnie az nadto) weglowodanow prostych (banan, rodzynki itp.). Powinno to zwolnic katabolizm i odbudowac zasoby "energi" w miesniach. Jakas godzinke po treningu duze ilosci bialka i umiarkowane weglowodanow zlozonych. Stosuje te i kilka innych zasad i z pewnoscia moge powiedziec, ze nie chudne. A cha, jeszcze jedno. Przeczytalem, ze zrobienie serii na tricepsy, po wczesniejszej serii na bicepsy przyspiesza regeneracje bicepsow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6055
mysiur caly czas sie upierasz zeby wszystko ciwczyc 2x tyg. Trenyjesz 0.5 roku, to dopiero poczatek i 3 dni w tyg naprawde ci wystarczy w treningu na mase. Pamietaj, ze najwazniejsza jest dieta, odpoczynek i trening

pozdrowienia

vrona

pozdrowienia

VronA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
1.Jedz dużo protein i węglowodanów.
2.Nie przemęczaj organizmu poza siłownią
3.Dużo śpij szczególnie przed godz. 24
A co do treningu to ramiona ćwicz razem a takie połączenia jak klatka + biceps to bzdura bo przy treningu mięśni piersiowych (wyciskania) pracuje także triceps.Plecy koniecznie ćwicz osobno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary... ja cwicze dopiero 4 miechy... jak zaczynalem wazylem 65kg przy 190 cm a teraz waze 80kg.. cwicze 6 razy na tydzien.. stosuje diete.. jak chcesz to napisz do mnie..podam ci kilka wskazowek... kilka osob juz mnie o to prosilo i mam gotowego malia... jest za dlugi jako post wiec tylko powiedz... apap

"name means nothing on the battlefiled"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no chetnie bym skorzystal

ale mam jeszcze pytanie do vrony bo prubowalem juz podobnego i nie bardzo dzialal wydaje mi sie ze taki jaki ja napisalem jest w moim przypadku chyba skuteczniejszy ale jednak sprubuje chyba twojego bo chce sprobowac tylko mam jedno pytanie czy nie da sie tego ulozyc troche inaczej bo wczesniej trenowalem z schematem
pon. klata i biceps
sr. nogi
innych nie napisalem ale czwicze tez inne partie poprostu nie oto chodzi
wiec zeby nie bylo ze znowu w pon klata i w sr. nogi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Armageddon

Następny temat

ile na drazku

WHEY premium