SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Przebarwienia skóry.

Wysłana -
Witam. Załączam foto jak u wielu osób reaguje skóra na słońce . Mnie również to dopada lecz mam tego kilka sztuk ale u wielu starszych osób są setki takich przebarwień. Dopada to osoby z tego co widzę o jasnej karnacji. Co robić żeby można było się opalać bez takich przebarwień? Częściej a słabiej?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
niestety to sa po prostu piegi
genetyczna sklonnosc do tego typu pigmentacji
Wysłana -
Hehe a da się jakoś zrobić żeby mniej się robiło? Bo lubię się opalać ale tak to nie chce.
Wysłana -
z tego co kojarze niestety nie%) mozna sprobowac kremow z wiekszymi filtrami jedynie
Wysłana -
Ale większe filtry tzn nie opale się nie zarumienie hehe
Wysłana -
Oczywiście będzie wówczas o to trudniej, kwestia czy lubisz się opalać czy chodzi o efekt opalenizny
możesz się skonsultować również z dermatologiem choć w tym przypadku wątpię że będzie mógł jakoś szczególnie pomóc
Wysłana -
Czy chce czy nie opalanie zawsze jest. Mieszkam na mazurach. Kraina jezior Augustów dokładniej więc jezioro mam dosłownie pod blokiem . Sezon w tym roku już się zaczął i stąd moje pytanie gdyż w takim rejonie wakacje mam ciągle a więc opalanie się koniecznie jestem ale też lubię efekt opalenizny . Tylko nie wiem właśnie jak przed tymi przebarwieniami się bronić .
Wysłana -
najrozsadniejszym wyjsciem bedzie wizyta u dermatologa, wszystko zalezy rowniez od Twojej skory niekoniecznie generalizujac zagadnienie
Wysłana -
dokładnie tak więc pozostaje w takim wypadku wizyta u lekarza specjalisty dermatologa
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź