SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PrzeGibon-zdjęcia i filmiki strony 8,11,14

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 365 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9155
SOG czy coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21419 Napisanych postów 30697 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869186
Zazdroszczę poziomu bf
Pamiętam że zawsze byłeś zwolennikiem dość nietypowych metod. Zdradzisz więc jak wyglądała Twoja dieta na redukcji? I jak możesz to podeślij na prv co leciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 903 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10125
jak ty ćwiczysz napisał byś plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261428
Nie mam zadnego planu, cwicze zawsze tak jak mi sie danego dnia podoba - czyli jesli mam ochote na jakies cwiczenie to je robie jesli nie to nie robie wcale albo wybieram inne. Wyjatek stanowia chyba jedynie treningi typu depletion w koncowce wycinki(wówczas robie to co musze zrobic)

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Masakra !!!!! Gdzie jest tłuszcz ???

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3827
Jest gość!!! to mi się podoba, wstaw fotki w pozach bicepsy przodem i tyłem i jak możesz to skosy i brzuch w spince.

do szkoły matoły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20325
Jak wygląda twoj trening? trenujesz w siłowni czy masz sprzęt domowy?
robisz jakiś trening aerobowy? jaki rodzaj ?
dzieki za odp z góry pzdR!

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261428
prz1993 dieta w skrócie: węgle z brazowego ryzu w ilosci ok 2g na kg(jadłem dwa woreczki), duza ilosc warzyw typu brokuły, ok 750-1kg piersi z kurczaka, 6 jajek, twaróg. Jaja i twaróg odstawiłem całkowicie dopiero w samej koncowce przygotowań

Redukcja była wieloetapowa a podczas kazdego etapu zdobywałem wiedze i doswiadczenie dzieki ktoremu udało sie zrobic to co widac na fotkach Przez jakis czas cyklicznie leciałem na UD 2.0 az w koncu nauczyłem sie własnego organizmu i dzieki temu przeszedlem na prawie klasyczne LC ktore modyfikowałem na bieżąco wg potrzeb

Aeroby na redukcji 3x w tyg po 60min i do tego 1 raz w tyg HIIT

Generalnie zanim doszedlem do formy ze zdjec to były wzloty i upadki. Był taki moment kiedy podczas redukcji odechciało mi sie cwiczyc siłowo wiec przestałem i zaczałem biegac po 10km dziennie w wyniku czego straciłem chwilowo praktycznie całą mase miesniowa. Niedługo potem popełniłem kolejne błedy; przed zawodami w wyciskaniu sztangi(mistrzostwa Nowego Sącza w wyciskaniu sztangi lezac) mocno zbijałem wage a przed dzien konkursu gdy okazalo sie ze i tak mam ok 5kg za duzo postanowiłem sie odwodnic. Skonczyło sie tak ze ledwo stałem na nogach i mało nie wyladowalem w szpitalu nie wspominajac o kompromitacji. Zapytajcie Kraca jak wyglądałem Wstyd jak chooy ale naszczescie jakos sie pozbierałem i jest co jest



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-01-28 19:49:54

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28296
sog sie nalezy;d rzezba jest super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
bf bardzo nisko, lecz waga piorkowa
do czego tak wycinales?

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Arms - staż 1,5 roku

Wiecej