sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

PrzeGibon-zdjęcia i filmiki strony 8,11,14

Wysłana -
Witajcie

Dawno mnie nie bylo... Przez ten czas w moim zyciu wydarzylo sie dużo złego

Obejrzyjcie ten filmik:

Wszystko co w nim powiedzialem to PRAWDA, nie komentujcie tego. Uszanujcie. Nie zawsze bylem tym na kogo "pozowałem"

Po rozstaniu przestalem cwiczyc na ponad poł roku.... Prawie nic nie jadłem. Schudłem 20kg. Cwicze dopiero od kilku miesiecy. NIC JUZ OD DAWNA NIE BIORE To co sie wydarzylo miedzy mna a Kamila podzielilo moja rodzine a teraz rozwala rodzine i najblizsze otoczenie.

Waze aktualnie 73kg i wygladam tak jak widac na filmiku

Uszanujcie prosze to co Wam pokazałem i nie umieszczajcie komentarzy na temat "spraw miłosnych"

Pozdrawiam

ps moze pozniej dodam pare fotek
Wysłana -
Nie interesuje mnie kompletnie twoja historia i zawód miłosny,bo ludzie coś takiego przeżywają na co dzień, Patrząc na sylwetkę,która widać na filmiku to nadal jest bardzo dobrze. Ładnie się to prezentuje.
Wysłana -
forma dobra
Wysłana -
Przegibon - narażasz sie się znów na jechanie po Tobie, trzymaj życie prywatne dla siebie, taka dobra rada. Forma bdb.
Wysłana -
witamy ponownie

cóż zdarza się - trzeba żyć dalej, chociaż nie jest łatwo, pół żartem sprawdza się prastare koksiarskie przysłowie: 'dom Ci spalą, dziewczyna Cię zostawi, ale łapa Ci zostanie'

forma ok, bf jak zawsze robi wrażenie

3maj się kolego

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-09-29 22:51:50
Wysłana -
czesc, forma dobra widac sie nie opierdzielasz mimo nieobecnosci na forum
Wysłana -
Daje pare nowych fotek bo niedawno stuknelo 13 lat na siłowni i przy okazji zapraszam do mojego dziennika treningowego w ktorym postaram sie zaprowadzic jakiś ład

a tu link do dziennika: http://www.sfd.pl/Michał_Romańczyk__Droga_do_startów_w_kulturystyce-t1137439-s1.html

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-04-11 01:57:22
Wysłana -
No nabity jestes mmocno. Jak dol?
Wysłana -
Nogi caly czas do przodu, ale jeszcze duzo do zrobienia. Chodzi szczegolnie o rozmiar bo definicja sie znajdzie ;)

Ogrom pracy jeszcze

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2017-04-11 15:05:50
Strona 18 z 18
Dodaj odpowiedź