SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przełożenie w atlasie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3752
Witam

Kupiłem sobie atlas. I było napisane że jest obciążenie 50kg ale z przełożenie 1:2 ze można cwiczyc max ciezarem 100kg. Mógłby ktoś powiedziec na czym polega to przełożenie?? Bo nie mam pojęcia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 742
kolego z tego co widze to chyba ty nie bardzo potrafisz zrozumiec co ludzie pisza!!!
Po pierwsze jesli kupiles atlas i zlozyles go zgodnie z instr.obsł. to przelozenie jest takie jak podaje producent czyli 1:2. I jego juz nie zmienisz! Co sie z tym wiaze to to ze zakladajac "zawleczke" pod powiedzmy obciazeniem 10 kg cwiczysz tak naprawde 20! Nie wiem co ty chcesz ustawiac?Przelozenie jest stale i go nie zmienisz. mam nadzieje ze cos wyjasnilem.
pozdrawiam,
1

BE LIKE MIKE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
przełozenie 2:1...to tak ze dajac mi np 20 na cierzarkach z tyłu podnosisz 40 kg....jelsi cehsz np wycisnac 60 kg...to ustawiasz mi 30 kg na cierzarkach....wage jaka cehsz cwiczyc musisz dzielina pół i ten wynik (połowe z tego co checsz cwiczyc) ustawaisz na cierzarkach ...jesli wyraziłem sie mało zrozumiale ...badz daelj nie wiesz o ch chodzi to napisz...to postaram sie ujac to jakos inaczej
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3752
Ja rozumiem na jakiej zasadzie to działa:) tylko nie wiem jak to zrobić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3752
Mógłby ktoś wytłumaczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6812
30 kg to 60 kg
10 to 20
50 to 100 kg

linki się ocierają o koła i przez to jest trudniej...(chyba, ja tak myśle)

Buahahahahahaha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3752
Ludzie!!! Ja wiem że po przełożeniu 30kg to 60kg, 50kg to 100kg!! Ale jak to zrobić??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3752
Najlepiej niech wypowie sie ktos kto ma atlas i stosuje przełożenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
ja nie mam tego atlasu ale wiem na czym to polega ....napisz mi czego nie wiesz....to postaram sie jakos to wyjasnic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
on chyba nie wie jak ma je włączyć ??
aby było ciężej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3752
nie wiem co tam trzeba poprzestawiać żeby podwoić ciężar. . Mógłbyś wytłumaczyć co i jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
przestawiasz tylko mase obciarzenia z tyłu i to co ustawisz mnozysz razy dwa i tyle masz na drazku czyli jesli z tyłu atladu masz 5 ciarzarków po 10 kg to masz razem 50 kg rzeczywistego obciarzenia ....a 100kg przy cwiczeniach ejsli ustawisz z tyłu na rzeczywistym obciarzeniu 20 kg to cwiczysz wtedy 40 kg...jesli dalej nie wiesz o co chodzi to 508-082-685 zadzwon to ci sprubuje to jakos słowami ujac...
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

i co dalej ?? :)

Następny temat

Masa ! Pomocy !

WHEY premium