SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proviron czy nolvadex

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaczalem cykl testosteronem i zaczely mnie na maxa swedzie sutki (ginekomastia). myslalem ze kupie sobie nolvadex i bedzie spox. tymczasem nolvadexu w gdansku nie sposob zalatwic, jest tylko PROVIRON. w zwiazku z tym mam pytanie: czy proviron zahamuje ginekomastie w takim stopniu jak nolva, czy tez powinienem raczej przerwac cykl?

patrios
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krasnall: naprawde chcesz oglądać moje cycki???

PS: polecam http://www.polerotica.com/. cyckuff do wyboru do koloru
patrios

Zmieniony przez - patrios w dniu 01-05-07 20:16:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie moglibyscie mi pomoc?????

patrios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nie masz nolvy natychmiast przerwij cykl.
mam nadzieje, ze bedziesz przykladem dla innych kretynow, moze pojda po rozum do glowy

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kretynem to jestes ty. Nic nie robisz, tylko narzekasz. Skoro jestes taki madry, to dlaczego nie odpowiesz na moje pytanie: czy proviron jest antyestrogenem. Moze nie wiesz?

PS: Czy ktos wie jakie sa inne antyestrogeny dostepne w polskich aptekach (Arimidex odpada, kosztuje 600 zl/20 tabl).

patrios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Posluchaj

1. zadales pytanie - czy powinienem przerwac cykl.
2. odpowiedzialem - przerwij cykl.

Ososbiscie uwazam, ze jestes kretynem, poniewaz mozesz w portalu kulturystyka.pl znalesc mnostwo informacji o tym jakie niebezpieczenstwa niosa sterydy.

A ty to olales i zaczyna ci sie ginekomastia.

Zaczynanie cyklu bez antyestrogenow to kretynizm.

Jestes kretynem, lepiej ci ?

Pociesze cie, jeszcze kilka dni na cyklu bez antyestrogenu i masz wizyte u chirurga jak w banku.

MYSL !

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
>Posluchaj

Bardzo chetnie...

>1. zadales pytanie - czy powinienem przerwac cykl.
>2. odpowiedzialem - przerwij cykl.

Moje pytanie brzmialo:czy proviron zahamuje ginekomastie w takim stopniu jak nolva?
Cykl przerwalem odrazu po pierwszych objawach ginekomastii.

>Ososbiscie uwazam, ze jestes kretynem, >poniewaz mozesz w portalu kulturystyka.pl >znalesc mnostwo informacji o tym jakie >niebezpieczenstwa niosa sterydy.

1) Nie jestem kretynem
2) Zdaje sie, ze cierpisz na jakies kompleksy, skoro wszystkich wyzywasz od kretynow (to juz nie moja sprawa - psychiatria to ani moje hobby ani moj zawod)

>A ty to olales i zaczyna ci sie ginekomastia.

Wcale tego nie olalem, posluchalem tylko rad, ktore glosza uczestnicy tego forum:
http://sport.katalogi.pl/topic.asp?topic_id=6480&forum_id=14&t_orig=956&forum_title=Doping&M=Fałsz&S=Prawda

Przeczytaj drugie zdanie - gdzie wtedy byles mądralo??? Dlaczego nie podzieliles sie wtedy swoja przeogromna (jak sam sadzisz) wiedza.

>Jestes kretynem, lepiej ci ?

A tobie robi sie lepiej kiedy powyzywasz innych? Ot, polska kultura...

>Pociesze cie, jeszcze kilka dni na cyklu >bez antyestrogenu i masz wizyte u chirurga >jak w banku.

Uwazasz sie za najmadrzejszego na tym forum, a w rzeczywistosci prawisz same komunaly - to zeby zaprzestac cyklu to ja dobrze wiem i bez ciebie

patrios

patrios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Obawiam sie ze krasnal ma troche racji. Nie powinno sie barac sterydow przynajmniej przed ukonczeniem 21 lat. Do tego czasu organizm produkuje 3 -4 razy wiecej wlasnego naturalnego hormonu i nie potrzeba dostarczac go z zewnatrz . Jezeli twoje dane co do daty urodzenia sa prawdziwe to jestes kretynem.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10929
Skoro już tyle tu o kretynach,to nie wiem,który zaczął kiedyś gdzieś rozpowszechniać nieprawdziwe informacje jakoby Proviron był efektywnym antyestrogenem.Nie jest antyestrogenem wogóle.Jest to steryd bez właściwości anabolicznych.Nie zapobiega ginekomastii.Nie pomoże Ci na 100% w Twoim problemie.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Tak ,masz rację!!
Proviron jest androgenem!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedz

patrios
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
patrios,

jak bedziesz mial juz cycki, przyslesz na forum zdjecie ?

bedzie przestroga dla innych...

Krasnall
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ze strony glownej (o testosteronie)

Następny temat

Do wszystkich, ktorzy brali winstrol

WHEY premium