SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein Ekono SFD może zawierać domieszkę białka sojowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165844

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 364
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
po kiego 1000 takich samych tematow.. ^^ to nie przyspieszy sprawy .. mam nadzeije,ze sie wyjasni .. bo sporo sfd jako marka/linia produktow .. sporo tego mam ;d

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3487
tamten polecial, a trzeba ludzi uswiadomic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
a no teraz widze .... no staram sie byc.. hmm neutralny.. bo walka sie z ich strony nie spodziewam/łem ..

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4135
Poleciał, bo był " troszkę " nie taki temat. Też jestem ciekawy rozwiązania sprawy.

TIME FOR A CHANGE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
MAm prosbe wklei mi ktos zawrtosc tego liknka bo nie moge go odpalic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90295
Brałem sporo sztuk tego dla siebie i znajomych . Bedzie nieciekawie jak sie okaze ze to wałek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11583
tyle paczek tego zjadlem a tu taki syf...wszystkim polecalem.
Mozna sie tylko domyslec co jest w reszcie produktow sfd....
Jednak jezeli cos jest tanie to nie moze byc dobre...:/
Pogrzebane zaufanie wielu klientow sfd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1858
Dziwi mnie to ,że temat poleciał a mogli tylko zmienić nazwę na właśnie taką jaka jest w tym ;) coraz bardziej zaciekawił mnie temat tego białka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36990
jeśli te wałki okażą się prawdą to osobiście raczej już nie kupie białka SFD, ciekawie jak z resztą produktów SFD?

nothing's gonna be the same now...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

mono + białko

Następny temat

Przytyć...

WHEY premium