SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze otrening na sile !!!!!!!!!!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SIema prosze was o trening na sile zeby po tym tyrenignu bral jakies 10 kg wiecej albo moze byc mnie cwicze 4 miesiace biore na klate 87 na przysiad 103kg martwy ciag 120 kg a na biceps 45 kg ........Prosze was o rospiske aha jeszcze waze 65 i 180 cm

.....;;;;;;Trening czyni mistrza;;;;;......
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3541
Cze... Mam w sumie podobny problem do Ciebie ale radze kilkutygodniowy trenning na maksymalnych ciezarach, kilka serii z progresja ciezaru od 5 do 1 powtorzenia na wolnych ciezarach, bez maszyn. Sam do tego powinnienes dojsc co na Ciebie najlepiej dziala ale wydaje mi sie ze to pomoze. Mi pomoglo! Kiedys sprobowalem takiej metody (przy rekordzie 105 kg)- w I tygodniu w ostatniej serii raz wzielem setke, tydzien pozniej bylo juz 2x103 kg... pamietaj o odpowiedniej regeneracji i odzywianiu, bez tego trenning na sile nic nie da! Nara...
"Niech moc bedzie z toba!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7465
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=55072
czekam na sogacza:)

masz kontakt z bazą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Niżej namiar.

Znawca w dziale "STRONGMAN I TRÓJBÓJ SIŁOWY".

Wszystko o wyciskaniu: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=116861 !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Sogi mogą przyznawać forumowicze mający wykupiony abonament. Czyli robiący zakup w sklepei SFD, będący boldami lub modami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Stasiak, na razie masz małą masę w porównaniu do wzrostu. Ćwicz na razie na masę a siła sama przyjdzie. Gdy na więskzej masie postarasz się o wiekszą siłe - bedzie bez porównania większa niż wytrnowana obecnie.

Poza tym jako początkujacy świetnie reagujesaz an wszelkie bodźce i nie potrzeb stosować dużych ciężarów by ona wzrastała. Wykorzystaj raczej fakt, że teraz szybko będzie ci rosła masa mięśniowa gdy zapezpieczysz odpowiednią podaż białka (2g białka na 1 kg wagi ciała czyli 130 g białka na dobę, mniej więcej równomiernie rozłożonego).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga Wszoły

Następny temat

Aneta podczas pokazu na Pucharze Polski w Pile

WHEY premium