SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc w sprawie gainera

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1755

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Wiek

Waga / wzrost

Staż treningowy

Cel cyklu

Stosowane już wcześniej suplementy

Stosowane wcześniej spalacze

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Przewidziane finanse na cykl

Uwagi i sugestie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3903
Witam

Prosze o pomoc w sprawie "gainerow".

Stoje od dluzszego czasu na 65,3 kg przy 178 cm majac 18 lat, chcialbym dobic te 70 kg. Moje zapotrzebowanie to okolo 3200 kcal z groszem.

Jem 6 duzych posilkow dziennie w ktorych dobijam jakies 2900 kcal ktore opieraja sie na czarnym pieczywie, serkach wiejskich, ryzu, makaronie, kurczaku, rybie itd jednak nadal bez zmian ze wzgledu na niedostarczenie odpowiedniej dawki kcal,dlatego chcialbym ogarnac jakiegos gainera.

Chodzi o gainera ktory mialby te 400 kcal na porcje i pasowal do mojej formy, przy ktorej jak na moje oko wynosi jakies +16 % bodyfat / ekto.

Sylwetka : https://imgur.com/a/o4ekOAa 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
Nie wiem czy w Teoim wypadku dobrym rozwiązaniem będzie gainer , masz już troche tłuszczyku . Potrzebujesz solidnej diety i treningu . Wypełnij ankiete działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
każdy gainer na porcje będzie miał 400 kalorii, porcja zależy od Ciebie czy sypniesz 50g czy 100g
https://sklep.sfd.pl/SFD_Mass_Activator-opis26680.html#wartosci

to jest ok 100g gainera.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3903
flex1976
Nie wiem czy w Teoim wypadku dobrym rozwiązaniem będzie gainer , masz już troche tłuszczyku . Potrzebujesz solidnej diety i treningu . Wypełnij ankiete działu


W takim razie robienie masy z taka tkanka tluszczowa nie ma wgl sensu, czy ma ale poprzez zwykle posilki bez gainera, bo troche sie pogubilem. A robienie redukcji w moim wypadku z kosci na osci nie mialoby chyba jakiegokolwiek sensu ?

Jak pisalem wczesniej staram sie jesc tyle ile wlezie ale raczej samo zarcie pod trening czyli, kurak z ryzem itd wiec nwm czy moglbym cos w tej diecie zmienic.
(fotka jak mniej wiecej wyglada moja dieta w linku, + wiadomo owocki & warzywka ktorych nie dodawalem)

1. https://imgur.com/a/o4ekOAa 
2. 18
3. 65 - 66 kg
4. 1 rok silki & 1 rok kalisteniki (w tym momencie tylko kalistenika)
5. -
6. Gainer ( https://www.bodylab.dk/shop/bodylab-weight-gainer-658p.html )
7. -
8. -
9. 3200 / 3300 kcal, b 119 w 436 t 106 : https://imgur.com/a/nTc8RWN
10. -
11. -




Zmieniony przez - kuba3118 w dniu 2018-06-02 23:26:15

Zmieniony przez - kuba3118 w dniu 2018-06-02 23:29:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
w mojej opinii powinienes zaczac od redukcji, kilka tyg i sprawa zalatwiona

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 615
Albo węgle zostawić i dorzucić białka i tłuszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
P11114
Albo węgle zostawić i dorzucić białka i tłuszcze.

I co to niby da?dodatkowe kalorie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
a ja nie widze po sylwetce by wymagala juz redukcji
smialo mozna masowac dalej, tylko dieta janajbardziej czysta

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ja rowniez bym masowal ale z glowa
Tylko zmodyfikowalbym diete na 4max5posilkow no tak to masz porcje dla dziecka bo 125gr miesa to nawet do tego nie oplaca sie siadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3903
Widze podzielone opinie. Ale zostane przy masie tak do +70 kg i wstawie ponownie fotki do oceny. Napewno redukcja z +70 kg bedzie miala wiekszy sens niz redukcja z 65 kg.

Postaram sie tez zamienic posilki na góra 5 w ciagu dnia, bo jednak z tym 125 gr kuraka to jest racja :D

Dzieki wielkie za pomoc.

PS Nie jestem opcykany z forum. Jak juz dobije te 70 kg i bede chcial wstawic fotki, to moge tutaj czy lepiej zalozyc nowy temat w innym dziale ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Mozesz w tym, to zobaczymy jak idzie, jest też dział galeria tam mozesz wrzucić fotki przed i po

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy VITA-MIN , Olimp, Multiple Sport. (60)

Wiecej