SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc - dysproporcje.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
Witam wszystkich na wstępie tego posta zaznaczam ze wszystkie wypowiedzi ktore beda mialy sens i pomoga mi daje soga.Otóż ostatnimi czasami zobaczyłem ze moje barki nie sa proporcjonalne czyli lewy mam ktrotszy i wyzej natomiast lewy jest dłuzszy i spada w dol gdybyscie wiedzieli czym to jest spowodowane a przedewszystkim jak mam to zmienic czy moze proponujecie jakies cwiczenia w stylu podciaganie na drazku szerokim uchwytem pompki szeroko a takze zauwazelem ze prawego motyla mam wiekszego od lewego.Kiedys widzialem cos takiego na allegro jak stabilizatory barkow nie pamietam gdzie to znalazlem i czy to by pomoglo wszystkie swoje wypowiedzi piszcie daje sogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8485
co do dysproporcji motyli to sie nie przejmuj z czasem sie wyrownaja mialem tak samo z nimi a do tego jeszcze klata byla nie rowna, cwiczylem dalej swoje a teraz jest juz ok. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
moze jak trzymasz sztange jak robisz bary to nietrzymasz jej rowno tzn. jedna dlonia trzymasz blizej odwaznika niz druga wiesz ocb bo niewiem jak to wytlumaczyc i ciezar przesuwa sie wiekszy na jeden bar.byc moze to tym jest spowodowane.

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Za dużo na recznym jedziesz i dlatego taka dysproporcja.
Nie wpadaj w panikie, przyjdzie wojna wszystko wyrówna .

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem podobnie i lekarz zalecił mi wkładać sobie kawałek korka lub jakiejs podkladki z czegos tam pod wkladke od buta tak gdzie mam nizej bar i po jakims czasie pomogło i jest git :) sprobuj nic nie tracisz. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
idz najelpiej do lekarza on Ci powie dokłdnie co to za wada i jak ja zniwelowac moze masz sklioze /?? POZDRO !!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Moim zdaniem jest to zwiazane z wada postawy.Najlepiej jak sie spotkasz z ortopeda.Jednak to specjalista i bedzie wiedzial. co i jak.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Ja mam podobnie tylko ze mialem 2 razy zlamany obojczyk i to dlatego bo sie troche nie tak zrosl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
dzieki za wszystkie odpowiedzi a co sadzicie o tym stabilizatorze barkow ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
zaden kulturysta nie jest idealnie symetryczny jak bys sie dokladniej przyjzal innym miesnia tez byc zauwazyl ze nie sa identyczne jest to zwiazane z genetyka ktorej nie mozemy niestety zmienic zadne cwiczenie nie sprawi ze np. wydluzenia miesnia naramiennego.
a co do dysproporcji czyle tego ze jeden miesien ma wiekszy obwod to najlepszym sposobem na jej zniwelowanie jest cwiczenie sztangielkami gdyz kazda reka pracuje niezaleznie a gdy robisz to samo cwiczenie sztango to czesto ułozenie rak nie jest symetryczne co sprawia przeciazenia jednego miesnia bardziej niz drugiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
dokladnie moze to byc spowodowane ze masz jedna noge krotrza.Ja mam lewa o 1cm to nosze wkladke specjalna

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19952
Z pewnością jest to jakaś wada postawy ( krótsza kończyna, nieprawidłowe ułożenie kręgosłupa) , moja rada obejrzyj się dokładnie w lustrze i zobacz czy przypadkiem barki to nie jedyna dysproporcja w twoim ciele.
Trening prawidłowo wykonywany pozwala na uzyskanie sylwetki bardziej proporcjonalnej dlatego najlepiej najpierw zdjagnozować problem a następnie ustalić metodę poprawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta+odzywki+trening

Następny temat

sezonowcy na mecie :DDD

Wiecej