SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 647
Witam . Jestem nową na forum. Mam problem w tym ,że niby jestem szczupłą ale mam zbędny tluszczyk czyli coś jak skinny fat. Nie dbalam o dietę ,nie było treningów i tak to się skończyło. Chce zmienić swoją sylwetkę i nie wiem od czego zacząć . Moja waga to 55 kg/167 i 71 cm w pasie pod pepkiem ,brak mięśni tzn mało mięśni . Chce wznowić trening i rozpisać dietę tylko nie wiem jak ustalić bilans żeby jeszcze gorzej Noe wyglądać..Podpowiedzcie a wtedy rozpisze i dam do sprawdzenia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Bilans ustalisz korzystając ze wzoru :
https://www.sfd.pl/-t276436.html  
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 647
Dobrze tylko nie wiem czy ułożyć dietę pod bilans ujemny ,czy dodatni ? Nie mam zdjęć mogę jedynie posłużyć się wymiarami , sama czuje ,że mięśni nie mam wiele.. Chce coś zmienić nie wiem jak, najbardziej zależy mi na ujedrnieniu sylwetki ,uniesieniu pośladków i likwidacji cellulitu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
No to zrób zdjęcie i wstaw . W innym wypadku możemy sobie gdybać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 647
Dobrze rano zrobię zdjęcia .. i wyliczenie zapotrzebowanie . Będę wdziewczna za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dokładnie. Wstaw zdjęcie sylwetki i dopiero na tej podstawie można określić cel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Z reguły kobiety źle wybierają swój cel. Wrzucenie zdjęcia sylwetki rzeczywiście będzie odpwiednim rozwiązaniem.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zboża, pszenica itp czy szkodliwe?

Następny temat

za pozno wstalem czy jesc niezdrowe zarcie

WHEY premium