SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 99
Witam.
Jestem tu nowy wiec wybaczcie jesli zakladam temat w nieodpowiedni sposob. Szukam pomocy specjalistow ( czyli waszej ) w przelamaniu stagnacji w przybieraniu masy miesniowej podczas treningow sportow walki. Mam 31 lat , wzrost 179 cm a waga zatrzymala mi sie w pazdzierniku na 69 kg i ani drgnie w gore. Jesli znajdzie sie osoba chetna do pomocy odpowiem na niezbedne pytania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699693
A po co Ci większa masa w sportach walki ?
Wstaw swoją diete do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Masa nie idzie to trzeba podbić kalorie w diecie, na razie się nie da nic więcej powiedzieć, jak wrzucisz swą rozpiskę to dopiero, mozesz też od razu policzyć ile potrzebujesz kalorii

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html na dole jest ankieta działu, zrób kopiuj wklej i wypełnij pod siebie.
Warto, byś również wrzucił (opisane jak, w tym samym linku), jak jadasz obecnie, by mieć jakieś odniesienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 99
Chcialbym uzupelnic dane swojego profilu zeby bylo wam latwiej mi pomoc ale caly czas wyswietla mi sie okno ktore widac na zalaczonym zdjeciu i nie moge nic zrobic :/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wklej ją utaj nikt na profil nie bedzie wchodził

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 38
Waga : 86
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 90
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
W jakim celu chcesz zwiększyć swoją masę ciała w sportach walki? Nie bardzo rozumiem cel tej zmiany. Zdajesz sobie sprawę, że tylkp na tym stracisz pod kątem wyników?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 99
Ankiete wypelnie jak tylko bede w domu.
A mase chce zwiekszyc tylko i wylacznie w celu zwiekszenia sily ciosu bo w tym mam najwieksze braki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699693
To popraw technikę , dodatkowa masa ciała może Ci jeszcze ten cios spieprzyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 99
Ok. Czyli rozumiem ze jestescie zdania ze nawet przy tych parametrach ktore podalem powinienem pracowac nad szybkoscia , wytrzymaloscia i doskonaleniem techniki . Nie przejmowac sie moja postura i olac budowanie dodatkowej masy ?? Dobrze rozumiem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Masa ciała niekoniecznie przełoży się na siłę uderzenia. W tym celu polecam wprowadzenie treningów funkcjonalnych, typowo pod sporty walki. Np. rzuty ciężką piłką o ziemię, ścianę, treningi na gumach, uderzenia młotem w oponę, itp. Poza tym poprawa techniki, szybkości i dynamiki. To wszytko przełoży się na siłę uderzenia.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co najlepsze po treningu?

Następny temat

Naturalny diuretyk

WHEY premium