SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o opinie,cykl na sezon letni!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104
Witam,mam pytanie odnosnie cyklu ktory zaczolem juz jakis czas temu,mianowicie rozpoczolem cykl od tescia propionat 100mg/1ml(alchemia)i test enanthat 200mg/1ml(alchemia)propa biore ok,600mg/tydz a enanthata 700-800mg/tydz,i tak bedzie to trwalo przez ok,8tyg,nastepnie strzal hcg 5000jm w dawkach po pół,i przejscie na cypionat i boldenon(FM),cypionatu(prawdopodobnie tez alchemia) bede bral tak samo jak enanthata a Boldka(FM) ok 500-600mg/tydz,i ten cykl pociagne przez nastepne 10tyg,i potem znow przejscie na propa ok,600mg/tydz i trenbolon(alchemia lub genesis) ok 400-600mg/tydz przez 8-10tyg i koniec,odblok z hcg i tamoxifen w ruch,pauza ok,3 miesiace,dodam ze przy trenie bede jadl hepatil i ekstrakt z żurawiny,te przejscia w tak dlugim cyklu doradzil mi pewien kulturysta dosc znany(niechce tu wymieniac)na poczatku sie zdziwilem ze tak mozna,u mnie odblok to byl odblok,czyli ciaglosc brania tego srodka (nolwa itp)a tu mi mowi ze w pewnych sytuacjach mozna tak zrobic jak ja zrobie,czyli przejscie,wystarczy ze weznie sie hcg i trzeba zmienic tescia na inny ester,w moim wypadku polecil mi propa na cypionat,(choc bardzo sceptycznie podszedl do mojego cyklu,chodzi o pierwsza faze)moje pytanie do Was,co o tym sadzicie???aha,zapomnialem dodac ze to wszystko bedzie podsypywane odzywkami!
jezeli ktos ma cos ciekawego do dodania to czekam na opinie,dodam tylko tyle ze bedzie to moj pierwszy cykl na trenie!!!Pozdrawiam



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 35lat

Waga: 110(bylo 132kg)

Wzrost: 178cm

Obwód klatki: 132cm(w spoczynku)

Obwód ramienia: 49cm

Obwód talii: 100cm

Obwód uda: 70

Obwód łydki: 44

Staż na siłowni: 16lat z malymi przerwami(rodzina zona ,dziecko itd)

Ilość spożywanego białka: odzywki a diety jakos szczegolnie nie trzymie

Ilość spożywanych węglowodanów: odzywki a diety jakos szczegolnie nie trzymie

Ilość spożywanych tłuszczów: odzywki a diety jakos szczegolnie nie trzymie

Opis przebytych cykli sterydowych: troche ich bylo,ale glownie tanie cykle,tesc,omka i meta,teraz pierwszy raz wchodze na taki powazny w miare!!!

Trening: 4-5/tydz

Cel cyklu: rzezba

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 2lata

Poziom BF%: nie mierzylem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): norma

Stan zdrowia: ogolnie zadowalajacy

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: raczej nie ma sklonnosci do lysienia

PPM podstawowa przemiana materii: dobra

Wyciskanie leżąc (MAX): 220kg

Martwy ciąg (MAX): 250kg

Przysiad (MAX): 240kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozpisz cały cykl w przedziałach bo od tego czytania jeden po drugim to w bani sie pie**** Co do trenu dodaj jeszcze wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104
hehe,a wiec tak,
1-8tyg 600mg/tydz propionat
1-8tyg 700-800mg/tydz enanthat
odblok hcg 2 dawki po 2500jm w odstepie 3-4 dni i przejscie
8-18 cypionat 600mg/tydz
8-18 boldenon 500-600mg/tydz
18-26 propionat 600mg/tydz
18-26 tren 400-600mg/tydz
i wlasnie zastanawiam sie nad tym winem co piszesz;jak juz to wziolbym w tab,10mg i bralbym od 18-26 po 30-50mg ed!!!
koniec
odblok hcg+tamoxifen i przerwa ok.3miesiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wino podczas trenu bierz, jak najbardziej wskazane, obniży Ci szanse na wystąpienie gino progestronowego.

Po mojemu jak chcesz sezon letni to zarzuć mniej towaru,
zrób cypio + bold, i pożniej własnie przejście na tren+prop+wino
Ja na twoim miejscu zrobiłbym własnie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104
co rozumiesz przez mniej towaru?ogolnie co do rozkladu to zrobie jak piszesz bo jest to najsensowniejsze polaczenie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poprostu chciałem wywnioskować, że po mojemu ten prop z enanem na początku jest nie potrzebny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
czyli wnioskuje ze pierwsze 8 tyg chcesz masowo poleciec kolejne juz ubicie i definicja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5145
Po co prop z enanem?? To juz łatwiej byłoiby mixa zarzucić...

Albo propa tylko tak 1-4 na kicka

Zmieniony przez - Czapajka w dniu 2011-03-25 09:41:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104
no wlasnie wiem ze to polaczenie propa z enanem troche niepotrzebne,kolega kulturysta tez mi to powiedzial,ale jestem juz w trakcie tzn 6 tydz,takze nie oplaci mi sie go przerywac bo tylko jeszcze 2 tyg,poza tym fajnie nawet dziala,twardosc jest super,wymiary tez troche sie zwiekszyly,no i 5kg poszlo wagi,tak jak pisalem wczesniej 5 miesiecy temu wazylem 132kg,zeszlem do 105,teraz mam 110kg,ale chce jeszce nabic 5kg,by potem zejsc do 107kg ale w rzezbie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Dla mnie to niezrozumiały bełkot.Nawet nie rozpisałes tego poprawnie.Kręcisz sie 16 lat wśród koksów i słuchasz co ci podpowiada kolega kulturysta hehe. Wszystko ci jedno czy dasz 400 czy 600 trena, czy przez 8 czy 10 tygodni, odblok HCG w dwóch dawkach, żurawina,ja pierdyle chyba z jaj zostaną wspomnienia a może to jakas prowokacja? Ja życze powodzenia i bardzo bym chciał zobaczyć efekty hehehe

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104
bełkot to Ty z siebie teraz wydałes,to ze mam taki staz nie znaczy ze bralem caly czas,teraz akurat troche polepszyla mi sie sytuacja finansowa i moge sobie pozwolic na conieco!!!pozas tym nie jest mi wszystko jedno czego ile bede bral,bo napisalem wyraznie ze np,tren 400-600 czyli od do,i nie bede tu pisal jak dzieci w przedszkolu ile czego w jaki dzien tygodnia,a czas 8-10tyg,tez bedzie uzalezniony od zamierzonego efektu,jezeli podstawowych zeczy nie umisz pojac to nie zabieraj głosu,aha o moje jaja to sie nie musisz martwic,maja sie dobrze,a prowokacja to jest Twoja wypowiedz!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tesc prolo

Następny temat

odblok po propku

Wiecej