SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o mala pomoc i porady.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 97
No wiec mam 15 lat, na silowni juz troche cwiczylem, bylo to takie chodzenie od niechcenia. Waze 54kg i wzrost 172cm. Teraz naprawde wkrecila mi sie silownia, mam straszna motywacje do jedzenia /robienia masy :)/ chce cwiczyc i rosnac. W domu mam kreatyne i gainer MASS XXL. Jak narazie na silownie niemoge chodzic z roznych przyczyn (bede za granica i jedyne co moge tam robic to jesc bo na silownie niema czasu) i cwiczyc bede od marca. Chcialem zapytac o ta kreatyne wiem ze wiele osob odradza ja w tym wieku, no ale.. chcialbym zapytac czy zaczac ja jesc odrazu jak zaczne cwiczyc czy odczekac np. do okresu cieplego /maja-czerwca/ i wtedy ja zarzucic? Gainer zarzuce odrazu bo to bedzie uzupelniac mi oczywiscie diete. Bardzo prosze o ta odpowiedz i byc moze jakies male uwagi i porady. Dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
zaczekaj kilka miesięcy 5-6 przynajmiej...a i jak nie cwiczysz to tak duzo nie jedź bo nabierzesz masy nie takiej jak byś chciał będziesz jeszcze rósł wiec staraj sie osiowo kręgosłupa nie obciążać...

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A latem nie bedziesz pil alkoholu?? Bo jesli nie to ja bym na lato dal kretke ale w wakacje regularne cwiczenia nie wychodza za bardzo wiec moze na wrzesien dasz se kretke a gainer teraz bo to uzupelnienie diety do kretki dokup carbo nie jest drogie


A jak teraz cwiczysz po przerwie to i tak bedizesz rosnal na samej diecie bez kretki dobrze w okresie stagnacji kretka jak najbardziej sie przyda czyli po pol roku - a najlepiej roku

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 97
I o takie odpowiedzi mi chodzilo, dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Az dam soga malo kto dziekuje wszyscy tylko pytaja chca czegos ale juz nie podziekuja

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening bez sztangi...

Następny temat

Schudniecie

WHEY premium