SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o głosy na Zwierza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6595

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo prosze osoby, którym pomogłem w zakupach wyborze suplementów i ustalaniu cykli o głosowanie na Zwierz
Uwazam, ze on powinien obok Sona byc naszym moderatorem
Prosze tez o głosy moderatorów którym pomagałem jw.
Wybierzmy fachowość i zwykłą ludzka mądrość

Specjalista w dziale suplementacja pod panowaniem Keśka teoretyka działu suplementacja, praktyka w dziale doping
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
jabłko albo wilgotna kreatyne

"Gramatycznie rzecz biorąc dziewczyna ma inną końcówkę niż chłopiec." - autor nieznany.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Bul - zrób ankietę.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
glosuje na Zwierza

REDRUM it's my not recommended behavior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosze Moderatorów oraz osoby z po za działu o nie robienie nagonki i pozwolenie na wypowiedzi działowiczów

Specjalista w dziale suplementacja pod panowaniem Keśka teoretyka działu suplementacja, praktyka w dziale doping
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Panowie, spokojnie. Przecież Mateo miał zrobić jakąś ankietę, poczekajmy na jego propozycje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgoda szefie, ale powiadam jeszcze raz
Bardzo mnie niepokoja nagłe wizyty osób króre tu nigdy nie zaglądaja

Specjalista w dziale suplementacja pod panowaniem Keśka teoretyka działu suplementacja, praktyka w dziale doping
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Może znowu Mateo ma jakiegoś asa w rękawie, tak jak kiedyś ze Słodkiem - szkoda, że akurat to nie wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10479
Bulmastif, to mają być demokratyczne wybory i prawo głosu powinni mieć wszyscy uczestnicy forum bez względu na to czy odwiedzaja, odwiedzali czy też może dopiero będą chcieli odwiedzić ten dział jak nasunie im się jakieś pytanie. Zostaw to wyborcom i zdaj się na ich wybór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie z toba
ALe powtarzam moje pytanie, czy powinny decydować osoby które tu niezaglądaja na codzień?

Jeśli moja wypowiedz Ci pomogła, prosze zagłosuj Naszego nowego moderatora Zwierza

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-08-27 11:13:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10479
Nadal jednak twierdzę że TAK. Jeśli do jednych czytelniejszym w odbiorze jest Kesieo niech głosują na niego a jeśli inny uważa że większym fachowcem jest Bulmastif, głosuje na Bulmastifa. Po za tym na moderatorze dział się nie kończy, są jeszcze doradcy oraz osoby posiadające dużą wiedzę ale nie pretendujące do żadnych "forumowych tytułów", od nich też możemy czerpać wiadomości.
Ja też zadam pytanie, czy jestem upoważniony do udziału w głosowaniu na moderatora? Kiedyś były czasy że odwiedzałem ten dział po kilka razy dziennie, teraz tego nie potrzebuję. Jeśli mam jakieś wątpliwości np. dotyczące brania jakiegoś suplementu wpisują go po prostu w wyszukiwarke i czerpie o nim wszelkie wiadomości. Teraz traktuję forum bardziej rozrywkowo i zamiast suplementacji wolę odwiedzic dział humor, ale mimo tego nadal jestem członkiem forum, to czy moge głosowac czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
bul: pamiętaj jednak ,że jest demokracja , niektórzy tu zaglądają ,ale tylko czytają ,ja też ostatnio nieczęsto się wypowiadam bo są lepsi w tym dziale ,ale czytam zawsze

Pozdrawiam

Kilop
< Doradca w dziale Trening >

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cos na schudnięcie

Następny temat

Suplementy po wakacjach

WHEY premium