SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o POMOC !!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Witam mam prosbe do osob ktore mniej wiecej znaja sie na rozpisywaniu cyklu. Otoz 01.09.2002 r mam zamiar zaczac moj 2 cykl (pierwszy to byl 10 ml sustanonu i 10 ml decki (jak sie dowiedzialem pozniej decka byla lewa)).Ten cykl mam zamiar zrobic z .... :
Winstrol V 100 tabl. (5 mg/tabl)
Deca 14 ml. (10 ml ruskiej,4 ml indyjskiej) 1ml/100mg
Testienat 10 ml
Metanabol 100 tabl RU
Prosze o dobre rozpisanie tego cyklu aby jak najwiecej mozna bylo z niego skorzystac. Jesli chodzi o czas trwania tego cyklu to juz zalezy od osoby ktora rozpisze.I jeszcze jedno .... czy konieczne bedzie po tej kuracji zastosowanie HCG i clomid'u czy nie ? . Z gory dzieki za odpowiedzi.

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
............jak to w Środzie......................

xxx

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Idz do lekarza on Ci pomoze.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
Pio wyluzuj troche z iloscia towaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Thatman: nie rozumiem ...
Metrowiec pytam sie na powaznie ,chce aby ktos rozpisal cykl kto sie zna ,bo nie chce na darmo towaru zuzyc.
g4bb3r sadzisz ze zaduzo ? nie wiem .... a moze tak wziasc sama decke z winstrolem ,co sadzicie o tym ?

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
metrowiec odpowiedział na serio.Ale musisz trafić na dobrego lekarza.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Gochan a co sadzisz o winstrol'u V JUROX'a 5 mg tabl ? jest prawdziwy czy podrobka ? duzo osob mowi ze jest to orginal ,i wiele osob ma po nim dobre efekty z tego co czytalem ,natomiast niektore osoby mowia calkiem co innego. co o tym sadzisz ?

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 525 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18280
oj pio pio a ty thatman to kto

Bez Masy Nie Ma Klasy , Ale Są Zakwasy

>>>>Bez Masy Nie Ma Klasy , Ale Są Zakwasy<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
deca + winstrol to dobre polaczenie, da ci suchy miesien... ewentualnie moglbys jeszcze do tego wrzucic propionat... aczkolwiek z twojej rozpiski powyzej nic nie zrozumialem Pio... no ale tez pytanie nie bylo do mnie...

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
g4bb3r rozpiske wziolem napisalem dosc czytelnie ,ale po zatwierdzeniu posta jakos porozmieszcalo dziwnie ;] chodzi mi o taka rozpiske :
decka
1tydz. 200 ml
2tydz. 300 ml
3tydz. 400 ml
4tydz. 400 ml
5tydz. 100 ml
winstrol
3 tabl dziennie przez 5 tyg
co Wy na to ?

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
dece jak masz 1400mg to mozesz 100 200 400 400 200 100
winstrol tak jak napisales albo 3 4 5 5 4 3 (dawki dzienne)

g4bb3r
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cylk metanabolu

Następny temat

wbrew dziewczynie

WHEY premium