SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ułożenie diety masowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1261
Proszę o ułożenie mi dobrze zbilansowanej diety masowej(odpowiedniej dla aktualnej pory roku).
Aktualnie zazwyczaj jem ryż, mięso, jaja, odżywkę białkową. Zależy mi przede wszystkim na odpowiednich proporcjach węgli, białka i tłuszczy a w szczególności tych ostatnich gdyż nie mam za dużej wiedzy na temat odpowiednich naturalnych produktów je zawierających.
Konkretnie co jeść i ile tak aby nabierać systematycznie masę mięśniową nie ryzykując otłuszczenia organizmu. Będę wdzięczny za informacje, moje dane

wiek 25
staż ok 5 lat
188cm
105kg
klatka 118
bic 44
pas 92
TRENING aktualnie co drugi dzień.

Foto Portfolio www.foto-graf.isgreat.org 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta słaba, vipero zajrzyj do tematu "Tutaj poprawisz swoja dietę" jak się odżywiają ludzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24232
za takie rzeczy to ludzie biorą pieniążki
tutaj mozemy sprawdzic twoja diete i skorygowac z jakiś błędów a ułożyć to ją musisz sam
nie jest to trudne poczytaj posty podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4669
Wszyscy juz Ci pisza diete nie martw sie tylko musisz poczekac xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2578
jedz dzienie kilogram bananow i do tego banany i masz diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2578
jedz dzienie kilogram bananow i do tego bułka z smalcem i masz diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1261
Widzę, że inteligencją tu niektórzy nie grzeszą :)
Tak jak myślałem.. większość to wymądrzający się małolaci którzy reprezentują taki poziom wiedzy i kultury jaki reprezentują..
Dziękuję za odpowiedzi, już wszystko jest jasne.. nie wiem tylko po co to forum skoro okupowane jest ono przez stado baranów którzy mimo, że nie mają nic wartościowego do powiedzenia klepią takie bzdury jak dzieci w gimnazjum jakby to było coś śmiesznego? Popisujecie się przed koleżkami czy w ten sposób chcecie się dowartościować skoro ja pytam a wy nie znacie odpowiedzi..?
Pisze na różnych forach ale tak idiotycznych odpowiedzi/komentarzy od dawien dawna nie pamiętam. Jeśli tu to reguła to na prawdę współczuje nielicznym normalnym którzy w natłoku takiego chłamu całe forum muszą przekopywać.


PS: nie zadaje pytań półgłówkom, cwaniakom. Nie potrafisz sie zachować milcz. Tak będzie lepiej.

Foto Portfolio www.foto-graf.isgreat.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vipero za układanie diet się płaci, tutaj wrzuca się diety a ludzie poprawiają je, pomagają. Poczytaj posty podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1261
Ok rozumiem, wystarczy napisać.. a tego typu komentarze są trochę dziwne, jak u 15 letnich niedorobionych głąbów z podwórka..

Foto Portfolio www.foto-graf.isgreat.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15511
hej kolego, trochę przesadziłeś, okaż trochę
kultury ze swojej strony.

ułóż to sprawdzimy i pokombinujemy.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694


Ej Mega koksie ....Ruszył byś swoj 44cm biceps i sam cos ułożył .

Ja moge dać ci tylko wskazówki :
- Poszperaj w dietach onnych uzytkowników ( analiza )
- Ściagnij Diennik dietetyczny
- I UKŁADAJ DIETE

Ot cała mecyja......

ps. Jesli masz pytania pisz napewno pomogę ( to akurat nie kosztuje )

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc ;)

Następny temat

Plan na redukcje, Proszę o Pomoc !

WHEY premium