SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o rozpatrzenie sytuacji kolegi

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Cześć!!!
Proszę o rozpatrzenie sytuacji kolegi z osiedla,który miał u was ksywkę Bóstwo.Wiem,że ma zablokowane konto,a praktycznie nie łamał regulaminu SFD.
Jedynie w pierwszym dniu na forum zrobił żart na dziale suplemencja,ale to z powodu mnie,bo sam do tego go namówiłem.Koleś jest spoko i rzeczywiście ma swój honor bo powiedział,że nie będzie wracał do tego forum pod żadną inną ksywką i żadnym innym sposobem jak decyzją z SFD.Wiem,że jest arogancki i wywyższa się w wypowiedziach i trzymają się go mangowe żarty,ale taki już jest...i za to go u nas lubimy i cenimy...Myślę,że warto byłoby mu dać szansę...choćby dlatego też że ma wiele wspólnego z aktywnym trybem życia,czyli z tutejszymi tematami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
nikt rozumny na Ziemi nie uważa się za Boga...Tobie potrzebny jest lekarz i to szybko. Zgłoś się do najbliższej Poradni Zdrowia Psychicznego. Tam uzyskasz potrzebną Ci pomoc. Trzymam za Ciebie kciuki!



Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Uwazam, ze jezeli moglo byc Wariatow4- to czemu nie Bóstwo2...ja bym był za....
Pozdrawiam.

No pain-no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
A ja jakoś mam niecheć ze względu na ten gif co wrzuciłeś.

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Sorry jeśli kogoś raże moim gifem,ale ja po prostu sobie gram na tyłku jak na bębenku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gość po prostu robił prowokacje, jeśli będzie się zachowywał mniej arogancko to moderatorzy zdejmą bana

Moderator działu "Historia"
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
he he Mariusz ,ale dopóki mu nie zdejmą to sie wogóle nie bedzie zachowywał


Pozdrawiam

Kilop

Doradca w dziale Trening

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Brutus - a co, żywisz niechęć do napalonych geyów?

BOOGIE WOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Jakoś tak od urodzenia, hehe

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja swoje zdanie wyraziłem tutaj
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1000&topic_id=46976
W ogóle nie wiem kto i za co go zablokował?
Uważam że zdecydowanie należy zdjąć blokadę a Bóstwo moze sobie pisać to co dotychczas, bo nikogo nie obrażał. Ja go po prostu ignoruję i nie czytam.
Natomiast jeśli został też zbanowany Bazimod, który popierał Bóstwo w tych postach to jestem za banem dla Bazimoda. Ale Bóstwo poza tym że gadał głupoty w szatni nikogo nie obraził i nie podpadł pod zaden punkt regulaminu.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ja bym mu dał jeszcze szanse, zawsze można go ponownie zbanować (jakby co).

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
To już drugi jego ban.


Niech moc będzie z wami (400W )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o zdjęcie moda

Następny temat

Odbanujmy BORUTĘ

WHEY premium