SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o radę jak zakończyć cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11709

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
Witam szanowne grono. Chciałem Was prosić o pomoc w przeprowadzeniu odbloku. Od 16 tygodni jestem na Test Propi - standardowo dawki po 100/2 dni, początek 4 tygodnie dawki były co 3 dni, aby się pod to przygotować. Mój staż treningowy jest naprawdę spory. Do cyklu oczywiście dieta, na redukcję. Początek cyklu waga około 85 kg, obecnie 83 kg z czego w pasie straciłem około 7 centymetrów, w bicepsie przybyło 2 cm. Ogólnie wyniki zadowalające, z uwagi wieku 34 lata nie spodziewałem się cudów. Do cyklu dorzuciłem provilon - 25 rano i 25 wieczorem. Obecnie z uwagi iż kończę, dorzuciłem HCG już kończę drugie opakowanie, jeszcze jedno mam w zapasie. Zakupiłem clomid i TAG600 na już po cyklu. Od 2 tygodni dorzuciłem również kreatynę.
Moje pytanie, co powinienem wiedzieć aby się dobrze odblokować. Obecnie odstawiłem provi z uwagi iż mi się skończył i mam problem z jego nabyciem, a kolega co mi to ogarniał widzi że trafił na jelenia i wymyśla takie stawki że wolę tutaj nie pisać - ale mniejsza z tym.

1. Czy hcg i clomid mi wystarczy aby się odblokować dobrze czy jednak dokupić provi ?
2. Rozumiem że clomid zacząć dwa dni po ostatnim wbiciu - czyli clomid traktować jak normalne wbicie co dwa dni
3. Dawkowanie clomidu - 5 dni po 3 tab na noc , 10 dni po 2 tab na noc , 15 dni po 1 tab na noc ? czy nie ?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
Brak znajomości tematu, pycha pewnie też i głupota. Lekcję domową odrobiłem i na przyszłość będę wiedział z kim rozmawiać. Teraz tylko się zastanawiam co wybrać na kolejny cykl, ale to dopiero od marca, kwietnia. Teraz chcę budować bez dodatków i zobaczę co z tego wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82716 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699581
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
1. WIEK: 34
2. WAGA: 83
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 113
-udo: ?
-talia: 77
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA:
-białko: 200
-węglowodany: 200
-tłuszcz: 30
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: obecnie jeden
8. TRENING: split/fbw
9. CEL CYKLU: sucha masa mięśniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w trakcie
11. POZIOM BF%: ?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: jak koń
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): wolna
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: 200
-przysiad: 160
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82716 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699581
Badania jakieś robiłeś ?
Clom 1 tabl dziennie wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
nie, na chwilę obecną żadnych badań, clomu jedno opakowanie 24 czy 50 ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
rozumiem że hcg wbijać co dwa dni po 1000 - standardowo ? i skończyć hcg i zacząć clomid ? provi nie jest mi potrzebne i szkoda kasy na to ? badania zrobić teraz czy jednak poczekać i zrobić w trakcie odbloka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Badania teraz: estradiol,prolaktyna.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
Ok, to w poniedziałek robię, rozumiem że badanie robić na czczo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Tak na czczo
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
Rozumiem że wskazane badanie robić na czczo? czy jedno opakowanie clomid 24 tabsy wystarczy czy jednak zaopatrzyć się już w drugie ? zakupić provi ? czy jednak się wstrzymać ? chcę się dobrze odblokować tak aby nie było problemów, jak wspominałem, to mój pierwszy cykl i ewidentnie mi nie służy mimo zadowalających jak dla mnie efektów. To była próba po wielu latach ćwiczeń, i dziś z perspektywy czasu wiem że nie warto. Ale może to też wynika z mojego trybu życia, rodzina, dużo podróży służbowych, stres związany z pracą.
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie na co zwrócić uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
Przy clomid - rozumiem że pierwsza dawka powinna być większa aby rozkręcić działanie, potem wystarczy podtrzymanie czyli jak jest napisane wyżej wystarczy po jednej dziennie przed snem ? Czy hcg brać razem z climidem czy najpierw skończyć hcg, i clomid ruszyć zaraz po ostatnim strzale propi ?. Wiem że dużo pytań, ale wolę pytać niż testować głupoty. Kiedy zacząć TAG 600 ? Z góry dziękuję za odpowiedz. Świetne to forum. Szkoda że tak późno tutaj zawitałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok bez clomidu

Następny temat

Pierwszy cykl redukcja

WHEY premium