SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Proszę o radę jak zakończyć cykl

Ankieta - proszę o pomoc

Wzrost
Obwód ramienia
Obwód klatki
Obwód uda
Obwód talii
Staż na siłowni
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe
Opisz swój plan treningowy
Cel cyklu
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)
Stan zdrowia
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
Wysłana -
Witam szanowne grono. Chciałem Was prosić o pomoc w przeprowadzeniu odbloku. Od 16 tygodni jestem na Test Propi - standardowo dawki po 100/2 dni, początek 4 tygodnie dawki były co 3 dni, aby się pod to przygotować. Mój staż treningowy jest naprawdę spory. Do cyklu oczywiście dieta, na redukcję. Początek cyklu waga około 85 kg, obecnie 83 kg z czego w pasie straciłem około 7 centymetrów, w bicepsie przybyło 2 cm. Ogólnie wyniki zadowalające, z uwagi wieku 34 lata nie spodziewałem się cudów. Do cyklu dorzuciłem provilon - 25 rano i 25 wieczorem. Obecnie z uwagi iż kończę, dorzuciłem HCG już kończę drugie opakowanie, jeszcze jedno mam w zapasie. Zakupiłem clomid i TAG600 na już po cyklu. Od 2 tygodni dorzuciłem również kreatynę.
Moje pytanie, co powinienem wiedzieć aby się dobrze odblokować. Obecnie odstawiłem provi z uwagi iż mi się skończył i mam problem z jego nabyciem, a kolega co mi to ogarniał widzi że trafił na jelenia i wymyśla takie stawki że wolę tutaj nie pisać - ale mniejsza z tym.

1. Czy hcg i clomid mi wystarczy aby się odblokować dobrze czy jednak dokupić provi ?
2. Rozumiem że clomid zacząć dwa dni po ostatnim wbiciu - czyli clomid traktować jak normalne wbicie co dwa dni
3. Dawkowanie clomidu - 5 dni po 3 tab na noc , 10 dni po 2 tab na noc , 15 dni po 1 tab na noc ? czy nie ?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wypełnij ankiete
http://m.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 
Wysłana -
1. WIEK: 34
2. WAGA: 83
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 113
-udo: ?
-talia: 77
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA:
-białko: 200
-węglowodany: 200
-tłuszcz: 30
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: obecnie jeden
8. TRENING: split/fbw
9. CEL CYKLU: sucha masa mięśniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w trakcie
11. POZIOM BF%: ?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: jak koń
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): wolna
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: 200
-przysiad: 160
Wysłana -
Badania jakieś robiłeś ?
Clom 1 tabl dziennie wystarczy
Wysłana -
nie, na chwilę obecną żadnych badań, clomu jedno opakowanie 24 czy 50 ?
Wysłana -
rozumiem że hcg wbijać co dwa dni po 1000 - standardowo ? i skończyć hcg i zacząć clomid ? provi nie jest mi potrzebne i szkoda kasy na to ? badania zrobić teraz czy jednak poczekać i zrobić w trakcie odbloka ?
Wysłana -
Badania teraz: estradiol,prolaktyna.
Wysłana -
Ok, to w poniedziałek robię, rozumiem że badanie robić na czczo ?
Wysłana -
Tak na czczo
Wysłana -
Rozumiem że wskazane badanie robić na czczo? czy jedno opakowanie clomid 24 tabsy wystarczy czy jednak zaopatrzyć się już w drugie ? zakupić provi ? czy jednak się wstrzymać ? chcę się dobrze odblokować tak aby nie było problemów, jak wspominałem, to mój pierwszy cykl i ewidentnie mi nie służy mimo zadowalających jak dla mnie efektów. To była próba po wielu latach ćwiczeń, i dziś z perspektywy czasu wiem że nie warto. Ale może to też wynika z mojego trybu życia, rodzina, dużo podróży służbowych, stres związany z pracą.
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie na co zwrócić uwagę
Wysłana -
Przy clomid - rozumiem że pierwsza dawka powinna być większa aby rozkręcić działanie, potem wystarczy podtrzymanie czyli jak jest napisane wyżej wystarczy po jednej dziennie przed snem ? Czy hcg brać razem z climidem czy najpierw skończyć hcg, i clomid ruszyć zaraz po ostatnim strzale propi ?. Wiem że dużo pytań, ale wolę pytać niż testować głupoty. Kiedy zacząć TAG 600 ? Z góry dziękuję za odpowiedz. Świetne to forum. Szkoda że tak późno tutaj zawitałem.
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź