SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o radę jak zakończyć cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11726

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
Mozesz na 4 rozbic jesli chcesz. Myślę ze dużej różnicy tu nie będzie.
1

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
Tony1984
Ok dzięki, chodzi o to że jestem w podróży do niedzieli i cięzko coś ogarnąć na szybko coś co zbije mi te hormony. Czyli bić do końca hcg, może być po te 1000 e2d ?


Tak moze byc, lepiej mniejsza dawke jednorazowo aby estro za mocno sie nie podnioslo.
Rano w poniedzialek zrob koniecznie badania.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
rozumiem że zbadać poziom testosteronu i zobaczyć czy po hcg jajka ruszyły, Na dziś już mogę powiedzieć że tak, bo już od tygodnia wróicły do właściwej wielkości plus oczywiście poziom hormonów których wcześniej. Dzięki serdeczne za wszystkie rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
tak jak ma sie test tzn jego poziom
wielkosc to jedno a poziom drugie wiec zbadaj to i wrzuc wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
zrobiłem właśnie badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
wynika stradiol 33 -- norma 11 - 44, więc wynik rozumiem że super, sam się obniżył zgodnie z zaleceniem lekarza aby poczekać 4 doby i obiniżeniu hcg po 1000 e2d, prolaktyna 13 --- norma 4 - 15,2 więc trochę wyższa ale spada.na poziom testosteronu jeszcze czakam do konca dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
zostały mi jeszcze 2 strzały hcg po 1000 e2d, i zaczynam clomid po 2 dniach od hcg ? tak zrobić ? Czy jeszcze wbić hcg więcej ? to będzie równe 10 000 czyli dwie paczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
dodam że samopoczucie zdecydowanie lepsze,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
fakt faktem, mimo że upłynęło kilka dni, to nabicie mięśniowe jest już zdecydowanie inne i mięsień nie już taki twardy jak w czasie cyklu. Zastanawiam się jak skutecznie ograniczyć spadki do minimum, dodam że jem cały czas czysto, trening 4 razy w tygodniu z bardzo dużą intensywnością plus cardio 3 razy w tygodniu bieg po 35 minut na tętnie 130 - 150. Jak skutecznie zachować to co udało się zbudować ? Jaka suplementacja ? Jem, kreatynę, bcca, białko, magnez, potas, Q10, omega3. Pytanie czy coś dodać jakiś buster testosteronu ? Stać mnie w zasadzie na wszystkie możliwe suplementy. Możecie coś zaproponować. Mam spory staż trenigowy i ciężko mi już robić postępy też z tytułu mojej anatomii i wieku. Dziękuję Wam za wszelką pomoc i rady.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
Ja zwykle po cyklach stosowałem to co wyżej napisałeś czyi kretka, bcaa ale tez zawsze jakiś boosterek teścia szedł. Myślę ze powinieneś tez go zakupić.


Zmieniony przez - crocodile w dniu 2018-08-20 14:16:02

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok bez clomidu

Następny temat

Pierwszy cykl redukcja

WHEY premium