SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Proszę o pomoc z rzuceniem zbędnych kilogramów na siłowni

Ankieta - proszę o pomoc

Płeć mężczyzna
Wiek 17
Waga 85kg
Wzrost 175cm
Cel treningowy Zrzucenie wagi do 70kg oraz zrobienie sylwetki
Staż treningowy na siłowni Około dwóch miesięcy
Uprawiane inne sporty Brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) Full osprzęt na siłowni
Dieta Brak słodkich oraz tłustych rzeczy, jem co około dwie godziny pięć razy dziennie
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje) niedoczynność tarczycy
Zażywane suplementy BCAA DEFINITION oraz od najblizszego czasu Trec HMB FC
Ostatnio przerabiany plan
Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)
Wysłana -
Witam
Mam 17lat 175cm wzrostu oraz 85kg wagi, moja przygoda z siłownią rozpoczęła się około 2 miesiące temu, chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu,od tygodnia biore BCAA DEFINITION oraz teraz czekam na przesyłkę Trec HMB FC.
Mój problem wygląda następująco, moim głównym celem było rzucić na wadze oraz przybrać sylwetkę mam spore chęci oraz jestem pełen energi nie jem nic słodkiego ani tłustego staram się jadać co dwie godziny pięć razy dziennie lecz nie widzę żadnej zmiany na wadze oraz w moim ciele, widzę że mam więcej siły i potrafie więcej wyciągać na siłowni lecz to nadal nie to czego oczekiwałem. Spędzam dużo czasu na rowerku i bieżni. Macie jakies rady na dobrą diete oraz dobry trening na wadze? Może polecacie coś kupić jakiś dodatkowy 'suplement diety'? Oczywiście rozumiem że to nie jest takie łatwe i będzie trzeba długo czekać na efekty.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Roibisz podstawowe błędy spędzam czas na rowerku i bieżni, postaw na trening siłowy, aeroby nie zbudują sylwetki, doeta też raczej zła, tłuszcze nalezy spożywać a nie ograniczać, od tłuszczy nie tyje się.
Rozpisz cały trening i jak się odżywiasz wg tego http://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html

Lub do razu pisz w dziale odżywianie
Wysłana -
Bo musisz do tego podejść lepiej. Po co Ci te suplementy? Masz dietę dobrze dopasowaną?
Jedzenie często i powiedzmy unikanie syfu nie wystarcza musisz tę dietę policzyć i przestrzegać jednocześnie ciężko trenując.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź