SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w rozplanowaniu!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Cykle suplementacyjne i rozpiski.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Witam
Od poniedziałku zaczynam trening na masę (https://www.sfd.pl/Chcesz_aby_ktoś_poprawił_Twój_plan__Wklej_go_tutaj-t443608-s69.html) po dwu tygodniowej przerwie i kupiłem sobie trochę supli.
Mianowicie:

-Kreatyna MEGA CAPS 1250 MG z olimpu,
-Gainer GAIN BOLIC 6000 z olimpu - 4 kg,
-Białko OSTROWIA WPC 80 - 2 kg,
-Dekstroza DEXTRO JUICE z olimpu - 3 kg.

Proszę o pomoc w rozplanowaniu dawkowania tych odżywek (jakie porcje, ile razy dziennie). Czy kreatynę popija się bezpośrednio dekstrozą czy trzeba odczekać? Z góry dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26676
topici nie spełniające wymogów w dziale, tj. obowiązkowej ankiety + OBOWIĄZKOWEJ fotografii sylwetki, będą KASOWANE regulami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Jak będę miał czas to wypełnię ankietę tylko jak chcę edytować ten temat to już nie mam możliwości wypełnienia jej a nie pamiętam co tam było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Dopóki nie wypełnię ankiety proszę przynajmniej o odpowiedź odnośnie gainera. Pisze na nim, że jedna dawka to 14 płaskich łyżek stołowych, które należy rozpuścić w 100 ml wody. Czy to nie jest jakaś pomyłka 100 ml to bardzo mało, szklanka ma 250 ml a poza tym jak te 14 łyżek zmieszczę w 100 ml wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1847
odpusc se dextro i dokup białko

Lift heavy or go home!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1847
a gainera i białko bierz według potrzeb bo na tym nie urosniesz to jest tylko uzupełnienie diety

Lift heavy or go home!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1847
a kreatyne zapodaj se rano i po treningu

Lift heavy or go home!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1847
kvrwa i jeszcze cos nie stosuj sie do tego co jest napisane na etykiecie...

Lift heavy or go home!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Kreatynę rano i wieczorem? a po ile kapsułek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958336
nie zakładaj w dziale tematów jak nie spełniasz wymogów - 1
2 - masz od tego odpowiedni dział ,przenosze topic

majones - jezeli zobacze jeszcze raz ,ze nabijasz sobie posty, i nie uzywasz edycji odpocznie miesiac od forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Proszę przynajmniej o opinie na temat poniższego planu:

-Rano po śniadaniu 50g Gainera(dałem o połowę mniej ponieważ mam dobrą dietę i wyliczyłem, że tyle wystarczy)
-Po obiedzie, godzinę przed treningiem, 50g Gainera
-4 kapsułki kreatyny(w jakim odstępie od treningu, przed czy po treningu? Popijć ją bezpośrednio dextrozą, czy odczekać jakiś czas?)
-Po treningu 50g Gainera + 30g białka(w jakim odstępie od treningu mam brać te odżywki? Wg. producenta Gainera godzinę po treningu, a na białku pisze, że zaraz po treningu)
-Po kolacji, przed snem, 30g białka

Proszę o szybką odpowiedź, bardzo mi na tym zależy

Zmieniony przez - D-MOB w dniu 2008-11-23 22:05:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PO gainerze

Następny temat

Redukcja tkanki tluszczowej

WHEY premium