SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w kwestii diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Witam,
jestem nowy w tematyce siłowni. Wcześniej praktykowałem sporty zespołowe, ale w czasie studiów lekko to zaniedbałem co skończyło się pojawieniem się ok. 2-4cm warstwy tłuszczu na brzuchu, która ostatnio zaczęła mnie denerwować i postanowiłem coś z nią zrobić. Stąd ćwiczę od miesiąca. Moja dieta jest bardzo przypadkowa, tradycyjne śniadanko czyli trzy bułeczki z szyneczką drobiową. Po treningu przekąska w formie odtłuszczonych parówek lub wędzonej rybki z bułeczką, obiad domowy i na kolacyjkę znowu pieczywo. Słowem jem to co mam pod ręką, a nie to co powinienem. Mam 1.90m wzrostu i ważę przy tym 90kg i ta masa mnie w zupełności zadowala, ew. w wyniku treningu może skoczyć maks do 95kg. Dlatego boję się bezkrytycznie przyjmować diety na masę, ponieważ moim celem jest wyraźniejsze zarysowanie mięśni, a jedyne co chcę by mi urosło to klata, tak najkrócej mówiąc ;P na siłowni jestem 3-4 razy w tygodniu i robię plan treningowy na rzeźbę ze strony plany.sfd.pl. dodatkowo weider i 4 razy w tygodniu bieg przełajowy (4km) i 2 razy w tygodniu piłka nożna w sumie 4 godziny. Gdybym miał czas sam bym się zajął tą dietą ale niestety oprócz ćwiczeń fizycznych przygotowuję się również do egzaminów na aplikacje prawnicze, w związku z tym jak wracam to siadam zamiast do kompa to do ustaw. dlatego proszę państwa o pomoc. Co i w jakich ilościach powinno bez względnie znaleźć się w mojej diecie? z góry dziękuję za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
to pewnie też będzie istotna info. od tygodnia rozpocząłem przyjmować suplementy zawierające steroidy roślinne zawarte w preparatach tribusteron i erekton.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
poczytaj posty podwieszone, uluz se diete, wstaw. Ludzie ocenia i poprawia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem

Następny temat

posiłki w pracy

WHEY premium