SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w doborze odpowiednich ćwiczeń.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 141
rion10
Tutaj tak samo jak w martwym nie schodź tak nisko z tym powtórzeniami.

Tego wąskiego chwytu już bym nie dawał tylko dał go w tricepsie.

A triceps wycisk wąski, francuz i ewentualnie te pompki.

Drążek zakup jak będziesz mieć możliwość.


W takim razie co byś polecał na klatę jako 4 ćwiczenie, bo wydaje mi sie, że 3 to za mało panie kolego :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62288 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777513
Ja bym tam nic już nie dokładał bo objętość masz sporą, wprowadź jakieś sensowne tempo i będzie dobrze.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 141
rion10
Ja bym tam nic już nie dokładał bo objętość masz sporą, wprowadź jakieś sensowne tempo i będzie dobrze.


Jeżeli tak uważasz, ale względem innych partii ciała wydaje mi się, że mało.

Teraz najgorsza rzecz, nie wiem jakie robić ćwiczenia na uda nie mają dostępu do maszyn. Wiadomo, że przysiady, ale co dalej?
I ile serii na 4 głowe i ile serii na 2 głowe? :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62288 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777513
Klatka piersiowa nie jest jakąś dużą partią mięśniową więc jej wystarczy. Tak jak pisałem wyżej tempo odpowiednie w wielu kwestiach załatwia doskonale sprawę.

Co do nóg to możliwości jest sporo masz przysiady przednie, tylne, goblet squat, wykroki, wspięcia itd bez maszyn nogi zrobisz bardzo dobrze.

Porównywalna ilość serii na przód i tył uda
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 141
rion10
Klatka piersiowa nie jest jakąś dużą partią mięśniową więc jej wystarczy. Tak jak pisałem wyżej tempo odpowiednie w wielu kwestiach załatwia doskonale sprawę.

Co do nóg to możliwości jest sporo masz przysiady przednie, tylne, goblet squat, wykroki, wspięcia itd bez maszyn nogi zrobisz bardzo dobrze.

Porównywalna ilość serii na przód i tył uda


Zaraz coś z tego zmiksuje, wystarczy po 3 cwiczenia na 4glowe i 2 glowe 4serie w kazdym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Wystarczy. Tylko nie zapomnij jeszcze o lydkach.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 141
ronie220
Wystarczy. Tylko nie zapomnij jeszcze o lydkach.


Jasna sprawa, ale teraz tak myśle, że 3 dni to jednak trochę mało i tak się zastanawiam czy nie dac 4 dni, a w 4 dniu
Barki, brzuch, lydki i przedramie a reszta jak jest. Co o tym myślisz, bo widzie, że jakbym mial trenować nogi+lydki+barki to mi zejdzie z W godziny, a to chyba za duzo :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62288 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777513
Jak już masz 4 dni treningowe to lepiej zrobić push/pull lub góra/dól z każdą partią trenowaną 2 razy w tygodniu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego

Następny temat

Jaki roller na początek

WHEY premium