SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc przy wyborze i starcie.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 235
Zdjęcie sylwetki (mile widziane): >-lo tak wyglądam kiedy leżę :) (aktualnie nie mam) nie mam wystających kości jestem po prostu szczupły, nigdy nic sobie nie złamałem (nie mam słabych kości)
Wiek : 20
Waga : 66 kg
Wzrost : 191 cm
Staż treningowy: -
Obwód pasa: 68 cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 55 cm
Obwód łydki : 35 cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: biegam w soboty dla rozruszania 3km, piłka nożna, siatkówka od czasu do czasu.
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: wszelkie formy :)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: -
Wrażliwość na stymulanty: -
Możliwosci finansowe: dostosuje się :)

Witam,
Nie będę się rozpisywał i od razu przejdę do rzeczy.
Korzystając z porad na Waszym forum i informacji na temat różnych sztuk walki poszukałem szkół w swoim mieście.
Znalazłem:
-dwie szkoły Karate Kyokushin,
-Karate Goyu Ryu?
-klub BJJ/MMA
-szkołe Aikido
-Instytut Krav Magi
-oraz drugą szkołę Krav Magi w której uczą KAPPY?

Jestem osobą która szybko się uczy ale na występy na zawodach już chyba za późno :P
Osobiście nastawiłem się na BJJ/MMA bo nie potrzebuje żadnych pasów stopni czy odznaczeń bardziej skupiam się na skuteczności i najciekawszej dla mnie formie sportu, ruchu.
Oto moje pytania:
1. Moja waga/wzrost nie będzie mi utrudniać treningów?
2. Czy MMA jest dobrym wyborem?
3. Czy powinienem przytyć jeśli tak to ile?

Wszelkie inne podpowiedzi na temat wyboru i rozpoczęcia przygody z sztukami walki mile widziane.
Jeśli popełniłem jakieś błędy w piśmie przepraszam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Nie spinaj się tak, staraj się trenować technicznie, ucz się sweepów, technik kończących i nie bój sie klepać;) mniej spiny, większa dynamika walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Masz sporą niedowagę, musisz nabrać masy mięśniowej, 90 kg to takie minimum, wiadomo ze nie od razu to 20 kilo przybędzie, trudno Ci będzie walczyć z niższym a cięższym od Ciebie po prostu on będzie miał większa masę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 235
myślałem o dobiciu do max 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
80 to i tak mało, ja mam ok 187 cm wzrostu i ważę ok 97 kg, ale w sumie w tym wieku co jesteś to ważyłem ok 85.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jestem osobą która szybko się uczy ale na występy na zawodach już chyba za późno :P


Nigdy na nic nie jest za późno.

1. Nie będzie, wzrost akurat ci się przyda [zasiąg].

2. To zalezy czy się tobie podoba czy nie, tutaj każdy wyrazi swoją opinię ale nikt nie będzie za ciebie ćwiczył, to ma się tobie podobać, nie innym.

3. Przytyć powinieneś, myśle, że jeśli będziesz ważył okolo 85kg i nie będzie to sama tkanka tłuszczowa to powinno być okej abyś wyglądał zdrowo, na razie podchodzi to pod anorekcję.


Zapisz się na to co się tobie podoba i zacznij odpowiednio jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 235
więc teraz jeść jeść jeść i ćiczyć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
tak ale nie byle co najlepiej jakąś diete ułóż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Co do grama nie licz bo Ci to nie potrzebne, wystarczy zdrowo się odżywiać i odpowiednio mieć zbilansowane posiłki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 235
staram się zdrowo odżywiać, kurczaki, ryże, warzywa,
a alkohol? jeśli chce przytyć? 0?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
o Alkoholu to zapomnij odwadnia organizm, i wgl żeś teraz dowalił

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
powyzej 18 roku zycia, piwko od czasu do czasu cie nie zabije

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Atlas

Następny temat

13 latek zaczyna

WHEY premium