SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o opinie na temat wybranego przezemnie sprzętu

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8373
Witam. Ćwiczyłem jakiś czas na profesjonalnej siłowni, ale postanowiłem wrócić do swojej domowej. Ze względu na męczące dojazdy i wielki ruch popoludniami na siłowni...ggrrr Trening ktory mialem zaplanowany na godzine dłużył się niemiłosiernie. Postanowiłem wrócić na swoją domową siłke. Mam ja w pokoju ktory jest bardzo duzy. Mam ławke regulwoaną z Thorna z ktorej jestem bardzo zadowolony chociaz ma swoje małe wady:) Drążek. 150kg obciążenia, ławke do brzuszków. Gryf prosty 180cm gryf prosty 167cm, dwa małe gryfiki na biceps, modlitewnik. Ćwicząc na siłowni ponad rok profesjonalnej zauważyłem co by mi się jeszcze przydało w domu:) Aby moja siłka była kompletna i mnie nie ograniczała:D Pooglądałem produkty Marbo i konkurencyjnych firm i się zdecydowałem na zakup urządzeń z tej firmy. Teraz mam kilka pytań.


1.Potrzebny mi jest wyciąg musi być on 100 procent stacjonrany. Chce na nim robić plecy, triceps i od czasu do czasu biceps. Teraz moje pytanie czy wyciąg który wybrałem bez przykręcania do podłogi będzie 100 procent stabilny(nie będzie się huśtał) nawet przy duzych obciążeniach? CZY bedzie sie na nim konfortowo ćwiczyć? Czy założe na niego każdy rodzaj obciążenia? Chodzi mi o średnice mam obciążenie Gosport:D Czy nie będzie spadać wczasie ćwiczeń to obciążęnie?CZy to dobry wybór? Chodzi mi o ten wyciąg: http://www.marbo-sport.pl/wyciag-siedzisko-stopy-blokada-drazki-i-uchwyty-zestaw-21.html


2. Bardzo dobrze mi się robiło klatke na poręczach jako że w domku mam ściany z cegły nie ma możliwości przykręcenia go do ściany. Chce stabilne poręcze które nie będą się huśtały. Na których dobrze mi się będzie robiło klatke:) Teraz pytanie Czy te poręcze będa stabilne? Czy nie będą sie huśtać? Jaki mają rozstaw rączek? Lubie przy poręczach schodzić nisko jak pompuje czy przy wzroscie 185cm bedzie sie cwiczyc na nich komfortowo? Link do poręczy:http://www.marbo-sport.pl/2012-porecz-stacjonarna-ms-u001.html


3. potrzebuje stojakow jako ze te przy ławce sa polaczone z ławka nie nadają sie do przysiadów czy wyciskania na barki. Bez stojakow nie wyobrazam sobie przysiadow, a wyciskanie na barki bardzo dobrze mi się robiło kiedy nie musiałem unosic sztangi z samej ziemi a właśnie wygodnie ze stojakow:) Czy te stojaki będą stabilne i będzie się na nich komfortowo wykonywało wyżej wymienione ćwiczenia? Oto one: http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-stojaki-pod-sztange-laczone-z-asekuracja-s004.html


4, Na sam koniec gryf. Łamany dobrze mi się na nim robiło biceps i triceps:) czy ten będzie ok czy moze jakiś inny? :http://www.marbo-sport.pl/hartowany-gryf-lekko-lamany-120cm-na-zaciski-srubowe-mw-g120ls.html

Na sprzęt zamierzam wydać około 2 tysięcy. Jest to dla mnie bardzo dużo pieniędzy które dozbieram sobie w lutym do końca:) Dlatego prosze o opinie na temat sprzętu który przedstawiłem czy jest to dobry wybór, z którego będe zadowolony. Sprzęt zamierzam zamówić pod koniec stycznia. Prosze o opinie od Marbo jak i czytelników forum sfd. Z Góry dziękuje. Uff rozpisałem sie:D Pozdrawiam i przepraszam za błedy językowe i ortograficzne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7279
1. Chyba najlepszy wyiciąg na polskim rynku w stosunku jakość-przeznaczenie-cena. Wierz mi, droższy wyciąg od konkurencji się nie umywa. Wszystko stabilne i spasowane, w ogóle to już inny poziom jakości od tego co było wcześniej i od tego co konkurenci proponują. Mówie tu oczywiście o polskich firmach, a nie opseudo polskiej chińszczyźnie z allegro.

2.Poręczę jak najbardziej stabilne, sztywna i solidna konstrukcja, jednym słowiem nie do zajechania! Tylko, że ja osobiście wolał bym dołożyć trzy stówki i kupić poręcz z drążkiem. Dodatkowo możesz robić najszerszy i triceps. Ale to już kwestia preferencji i wymagań treningowych.

3.Najlepsze stojaki jakie widziałem. Maksymalnie kładłem na nie 280kg i nawet nie pisnęły, nie gibały się, no po prostu MARBO, polska firma która umie walczyć o klienta :) Więc za tą cenę to jest konkretny wybór.

4.Jeśli chodzi o ten gryf to chińszczyzna, więc tutaj pozostawie Ci do własnego przemyślenia, co warto a co nie :)

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
witaj
mam podobny wyciąg z marbo o ten
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-wyciag-do-sciany-ms-w003-zestaw2.html
spisuje się idealnie, przykręcony do ściany , polecam ,niec sie nie rusza , chwieje
wybrany przez ciebie zapewne będzie trochę lepszy,ale i zajmie więcej miejsca

jeśli chodzi o poręcze , to mam te do kręcone do sciany , są idealne,zajmują mniej miejsca i są tansze,co chyba ważne , tym bardziej że spełnią swoje zadanie a kwestia montażu to dzisiaj odpowiednio dobrać zestaw montażowy pod rodzaj ściany
z czego masz tą ścianę? cegła zwykła, czy typu max,porotherm

stojaki są ok, mnie wkurza tylko w takich stojakach ciągła regulacja wysokości , przy zmianie ćwiczenia , dlatego wybrałbym stałe, akurat mam starsza wersje do sprzedania
https://www.sfd.pl/_Ławka,stojaki,modlitewnik,sztanga180cm_+prasa_z_seri_Marbo_Semi_Pro-t908091.html
te duże na zdjęciu

gryf mam ten sam z marbo , jest dobry,ćwiczy sie jak na innych "renomowanych" z tej samej fabryki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8373
Dzięki za szybką odpowiedź:) Petjack drążek mam akurat więc te 3 stówki wole w kieszeni na żarcie zostawić:) Dziękuje bardzo za opinie Krzychu81 mam taką cegłe ze dwa razy już spadłem z drążkiem w rękach:D Więc wole jednak stacjonarne tym bardziej że jak pisałem mam bardzo duży pokoj a wole sprzęt stacjonarny po zawsze moge go przeniesc w inne miejsce jakbym chciał sobie przemeblowac czy cos. Również dziękuje za opinie. Czekam jeszcze na Opinie od Marbo i wycene:) I po koniec stycznia zamawiam sprzęcik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
Witaj Andrew89 sprzęt który wybrałeś to same trafne wybory , jedyną rzeczą którą można by było zmienić to gryf z gwintowanego na gładki .
gryf łamany porusza się w ruchu pionowych , wiec nie ma obawy że obciążenie się z niego zsunie , a jak wiadomo gryf gładki sprawi szybszą i cichszą zmianę obciążenia co może być ważne podczas ćwiczeń w domu

pamiętaj że zamówienia o wartości większej niż 2000 zł dostarczamy na terenie Polski za free , więc jak widać warto przekroczyć tą kwotę
dodatkowo dla użytkowników forum mamy na zakup w naszym sklepie 5% rabatu

pozdrawiam i zachęcam do zakupu

Zmieniony przez - MS-Andrzej w dniu 2013-01-03 14:16:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8373
WIem:) Dlatego też nie chciałem zamawiać na raty a wszystko naraz:) Pod koniec stycznia, początek lutego składam zamówienie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
witam, ja cwiczylem ok. 1,5 roku u kolegi na lawce marbo + modlitewnik i sprzet sprawdza sie bardzo fajnie, stabilny, lawka sie nie buja, ladnie zrobiony i przede wszystkim dopasowany dobrze kształetem, gryf lamany solidnie zrobiony , cwiczy sie po prostu przyjemie, moze nie mam jakis wielkich sprzetowych doswiadczen ale na tyle co mialem stycznosc przez te 1,5 roku zachecilo mnie zeby kupic sobie wyposazenie wlasnie tej marki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstaw stojaków

Następny temat

Suwnice Smitha

WHEY premium