SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o doradzenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DeeJaaVuu z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy 20 letniemu człowiekowi ćwiczącemu 2 lata na sucho o wzroscie 184cm i wadze 85kg da cos 50 tablet mietka rusaka? jeśli tak to rozpiszcie mi to prosze. POzdrawiam i proszę o odpowiedzi osoby doświadczone w tych kwestiach. Z góry dziękuje!

Macije
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko. Zastanawiam sie nad białkiem kurzym co o nim sadzicie bo mam dostep prosto z jajczarni ale nie wiem ile czy cos daje bo slyszalem ze podobnio nie jest zabardzo przyswajalne.

Macije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
ja sie nie znam na dopingu ale wiem ze to nie ten dzial
Pozdrawiam

"Ze wszystkich zwierząt jeden człowiek umie się śmiać, choć on właśnie ma najmniej powodów."

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
a j abym wolal na twoim miejscu zarzucic jakies suplementy
albo jakis cykl ALE ziolowy

na mete szkoda kasy szczegolnie na 50 sztuk


milego
"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
termitek o co chodzi z tym szkoda kasy na 50tabsow?
koledzy dobrze ci radza wyproboj jeszcze bogaty swiat suplementow czy prohormonow np u cyberpakera.jezeli juz musisz brac to przeczytaj mietek+kreatyna i moja odpowiedz oraz w obronie metanabolu czy jakos tak

termitek jezeli,ty rowniez uwazasz ze 50tabsow to malo rowniez zapraszam do ww lektory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
50 mety to wystarczajaca ilosc na 1 cykl. Nie jest to natomiast najlepszy steryd na pierwszy. Piszesz ze cwiczysz na sucho tzn. sie bez odzywek? Jezeli tak to sprobuj odzywke bialkowa za jakis czas kreatyne i inne dostepne specyfiki. Spore efekty daje zrobienie sobie uczciwej diety i przestrzeganie jej. Jak Ci nie idzie to sprobuj zmienic trening. Im pozniej siegniesz po koks tym lepiej dla Ciebie i tym lepsze efekty bedziesz mial po jego zazyciu. Jezeli jednak sie zdecydujesz na cykl a nie daj Boze na ta mete to pamietaj o odpowiedniej podazy bialek, weglowodanow, witamin i mineralow oraz wielu innych. Pamietaj ze koks tylko buduje mase miesniowa a budulec musisz sam dostarczyc organizmowi...

WEBADI

Zmieniony przez - WEBADI w dniu 2002-04-06 20:52:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Witam!
Ja takze odradzam Tobie kurację sterydami.Moze na początek zastosowałbyś cykl Dąbka?Napewno przyniosłby doskonałem wyniki a przy tym nie naraził byś swojego zdrowia.Ale jeżeli chciałbyś już koniecznie wziąć ten metanabol to zaopatrz się w polski produkt.Jest droższy ale czystszy.W moim przypadku stosowanie metanabolu w ilosci 1 tabletka dziennie przez 30 dni powodowało ogromny wzrost apetytu.Stosowalem dosc surową dietę i uzyskałem jakies 2 kg czystych miesni.Noooo, może kapkę tluszczyku gdzieniegdzie Metanabol w ilości 50 tabletek napewno da jakieś rezultaty - nie bedą to 10 kilowe przyrosty ale będą.Najważniejsza jest dieta.Ale - jeżeli masz na tyle silną wolę żeby wstrzymaćsię z koksem to na forum znajdziesz mnóstwo alternatywnych metod lub środków które także dadza doskonałe rezultaty.20 lat to jeszcze nie kres możliwości genetycznych żeby stosowac farmakologie.Wybór pozostawiam Tobie.

Pozdrawiam!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

TEN-SHIN

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki ten-shin i inni.Chciałbym cie prosic jeszcze o sprecyzowanie diety jak ma ona w takim przypadku wyglądac z czego sie skladac?

Macije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Pozwole sobie odpowiedziec poki kolega tego nie zrobil. Diete ustal sobie z tego co lubisz zwracajc uwage na: odpowiednia ilosc bialka (1,8-2g/kg m.c) raz weglowodanow w stosunku 4:1 do bialka. Jedz duzo owocow i pij duzo wody. Ogranicz spozycie tluszczow. Aby zapewnic taka ilosc bialka mozesz spozywac: kasze, ryz, nabial, ciemne pieczywo, piersi z kurczaka. W tych produktach znajdziesz sporo bialka. Na poczatku bedzie to klopotliwe ale po jakims czasie powinienes sie przyzwyczaic. Powodzenia :)

WEBADI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
webadi czy dobrze zrozumialem?polecasz jako zrodlo bialka kasze,ryz i pieczywo???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
A ja prosilbym o usowanie takich postow poniewaz autor tego postu nie ma oplaconego abonamentu, a znalazl sie "przypadkiem" przez kolege DJV w dziale doping.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Dzieki Pitos. Porypalo mi sie zupelnie (caly dzien dzisiaj siedze przed kompem...). Chodzi mi o weglowodany w ktorych jest wiecej niz gdzie indziej bialka np. kasze. Bialko z miesa, jaj, nabialu. Sorry ide spac bo glupoty wypisuje.. :((( Przepraszam.

WEBADI
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykle dlugie czy krutkie?

Następny temat

Specjalisci od sterydow

WHEY premium