SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o radę jak zakończyć cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11729

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
Jeśli chodzi o pocenie to bardziej skłaniałbym się do wahań poziomu cukru niż do poziomu estrogenów.

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
no ja się czuje fatalnie, do tego jeszcze się nałożyły sprawy rodzinne i myślę że gorzej być nie może, chętnie szybko bym się ztego podniósł, bo do tego mam bardzo wymagającą pracę - głównie myślenia i konkretu a z tym teraz raczej ciężko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
Z tym cukrem bardzo możliwe, bo mam bardzo duże skoki ostatnio do tego bradykardię bardzo niską plus potworny stres, totalny stres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
To lekarz, a nie forum. Takie sprawy to nie przelewki.

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
Na szybko bo ile ludzi tyle opinii
Miałem hcg zacząłem wbijać 1000e2d jedna paka skończona, zacząłem druga, plan był taki aby nic ostatnie tygodnie razem z propem.
Pytanie odstawić już propa i nic tylko hcg do końca zostały 4 strzały po 1000 i wejść potem na clomid?
Kolejna sprawa czy w czasie podawania hcg mogę zbijac też te wywakone hormony? Jak zrobić to dobrze. Specjalnie bije małe dawki hcg aby mi nie wywalił gino.
Jak teraz postąpić?
Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18456 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205574
Propa powinienes odstawic juz przed wbiciem pierwszej dawki HCG.
Teraz najwazniesze badanie to poziom estradiolu, jesli jest wysoki to muisz go zbijac podczas HCG aby wchodzac na sermy miec go w widelkach.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
Ok dzięki już wszystko wiem i jestem w dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 125 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4615
Czemu w dupie? Zbij te estro, skoncz hcg, wjedz na sermy i tyle. Co to za problem?

Kupujemy rzeczy, których nie potrzebujemy za pieniądze, których nie mamy żeby zaimponować ludziom, których nie lubimy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18456 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205574
crocodile
Czemu w dupie? Zbij te estro, skoncz hcg, wjedz na sermy i tyle. Co to za problem?


Dokladnie, nie ma co rozpaczac.
Po HCG zbadaj jeszcze poziom testa zeby wiedziec czy jadra zaskoczyly.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8082
Ok dzięki, chodzi o to że jestem w podróży do niedzieli i cięzko coś ogarnąć na szybko coś co zbije mi te hormony. Czyli bić do końca hcg, może być po te 1000 e2d ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok bez clomidu

Następny temat

Pierwszy cykl redukcja

WHEY premium