SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocene diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 624
Płeć : mężczyzna - endomorfik
Wiek : 23
Waga : 115
Wzrost : 175
Obwodów niestety nie mogę zmierzyć.
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : student - dużo chodzenia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : kilka razy w tygodniu długie spacery, 1x w tygodniu wf ( piłka nożna)
Cel : redukcja
Stan zdrowia :problemy z kolanami, podwyższone trójglicerydy
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak jest możliwe, posiadam odżywkę białkową, którą mogę wprowadzić do diety.

Próbuje ułożyć jako taką dietę, która będzie spełniała moje zapotrzebowanie kaloryczne, prosiłbym Was o ocenę czy idzie to w dobrym kierunku.

Posłużyłem się kalkulatorem bmr jednej ze stron i wyszły mi przy lekkiej aktywności ( lekkie ćwiczenia kilka razy w miesiącu) takie danej :

Wskaźnik BMR

2368 kcal

Aby utrzymać wagę

3256 kcal

15% białka: 488 kcal = 122 g
55% węglowodanów: 1791 kcal = 448 g
30% tłuszczu: 977 kcal = 109 g



Sry, że nie bezpośrednio plan ze stronki, ale nie mogłem nigdzie znaleźć opcji o udostępnienie planu. Co sądzicie o takim "wstępnym" planie na 2 dni ? Dodam, że postanowiłem z tych 3200 kcal zejść na +-2800 kcal i chyba to nie będzie za dużo jak na początek ? Oczywiście warzywa również są do każdego posiłku, ale ich po prostu nie wbijałem, aby się nie rozdrabniać. Posiłki rozbiłem, tylko na 4 części ze względu na to, że taki system najbardziej mi odpowiada ( 5-6 posiłków nigdy mi nie odpowiadały)






















Zmieniony przez - Barosz95 w dniu 2018-05-15 17:17:29

Zmieniony przez - Barosz95 w dniu 2018-05-15 17:18:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jw., bo tamto jest zdecydowanie nieczytelne.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 624
Nagle nie mogę edytować swojego pierwszego postu - chciałbym usunąć zdjęcia i wstawić screeny, natomiast wywala mi info, że nie mam uprawnień. W każdym razie dodaje je tutaj.

Jak to wg. Was wygląda ?






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 115 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9024
Kiepska dieta, przeczytaj poniższe linki i wstaw nową do wglądu.

https://www.sfd.pl/-t1135388.html - Źródła węglowodanów w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135440.html- Źródła białka w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Produkty wrzucaj przed ich obróbką, a nie po niej. Posiłki staraj się łączyć tak, aby były pełnowartościowe, a nie ryż z owocami, czy chleb z fetą. Dżem nie jest produktem, który warto włączać na stałe do diety.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kcal na przytycie.

Wiecej